fbpx

Suur aktsiainvestorite koolituspäev: 12. mai 2018

Kõige paremad asjad sünnivad ikka ühiste pingutuste ja meeskonnatöö tulemusena. Seekord panime koos Naisinvestorite Klubi eestvedaja Kristi Saare ja “Rikkaks saamise õpikute” autori Jaak Roosaarega seljad kokku ja kujundasime ühe suurepärase ning sisutiheda aktsiainvestorite koolituspäeva. Kuupäev, mis endale kalendrisse ära märkida on laupäev, 12. mai.

Vaatluse all nii üksikaktsiad kui ka ETFid ehk börsil kaubeldavad fondid

Koolituspäeval võtame ette nii üksikaktsiate kui ka ETFide analüüsi ja valiku teemad. Üksikaktsiate poolel jagavad nippe, oma lähenemisi ja kogemusi TTÜ doktorant ja investor Kristjan Liivamägi ning Jaak Roosaare. ETFide poolel astun rõõmuga püünele ise ja jagan kümne aasta jooksul ETFidega toimetamisel kogunenud tarkust ning kogemusi.

Abi ka praktilistes küsimustes

Lisaks otseselt investeerimist puudutavatele teemadele, oleme päevakavasse sättinud mitmeid nii-öelda investeerimistegevust toetavaid teemasid. Selliseid, mis varem või hiljem iga erainvestori jaoks aktuaalseks muutuvad. Nendeks on muuhulgas näiteks investeerimisega teenitud tulu maksustamine, investeerimiseks sobiliku juriidilise vormi valik (kas investeerida eraisikuna või läbi ettevõtte) ja ka muud juriidilised nüansid, mis investoriks saades justkui ootamatult üles kerkivad.

Veelgi enam. Astume veel ühe sammukese praktilisuse suunas ja uurime ning võrdleme erinevaid maaklerteenuse pakkujaid. Ikka eesmärgiga, et saaksime investoritena finantsturgudel tegutseda võimalikult kuluefektiivselt.

Pilk majandusele ja Balti börsile

Päevakavas oleme ruumi jätnud ka kohaliku ja maailma majanduse ülevaatele. Neil teemadel jagavad sisevaadet Eesti Panga rahapoliitika ja välismajanduse allosakonna juhataja Peeter Luikmel ning Swedbank Eesti peaökonomist Tõnu Mertsina.

Kiikame ka kohaliku börsi poole. Balti börsi tulevikutrende tutvustab Tallinna börsi juht Kaarel Ots.

Registreeri kohe, maksa hiljem

Kuigi mai kuu tundub täna veel mägede taga, siis juba on huvi koolituspäeva osas suur ning seepärast on mõistlik nimi juba varakult kirja panna. Oleme ses osas teinud ka mugava lahenduse – registreeri kohe ja maksa hiljem.

Koolitusele saad end kirja panna konverentsi veebilehel: https://aktsiakoolitus.ee/

Facebook’i event asub sellel lehel.

Kohtumiseni koolituspäeval!

Värsked postitused otse e-mailile

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.