fbpx

Koolitus Tartus: Aktsiatesse investeerimine

Hea uudis kõigile tartlastele ja Lõuna-Eesti investeerimishuvilistele. 20. novembril teen Tartus ühe aktsiatesse investeerimise koolituse.

Koolitus toimub teisipäeval 20. novembril kell 18:00-20:30 Tartu hotelli konverentsikeskuse 5. korruse konverentsisaalis „Harmoonia“ (aadress Soola 3, Tartu).

Üritus on mõeldud nii alustavale kui ka edasijõudnud investorile. Tegu ei ole aktsiaanalüüsi, kauplemise või erinevaid investeerimisstrateegiaid tutvustava koolitusega. Koolituse rõhk on seatud tugeva ja laiapõhjalise vundamendi ladumisele sellel investoriks hakkamise ning investorina kasvamise teel.

Täpsem info allpool. Facebookis on üritus leitav sellelt lingilt.

Aktsiatesse investeerimise koolitus

Kauaaegne pensionifondide fondijuht ja blogi dividendinvestor.ee eestvedaja Märten Kress jagab koolitusel nii aktsiatesse investeerimise põhitõdesid kui ka praktilisi nippe. Tegu on laiahaardelise koolitusega. Alustame põhitõdedest, kuid liigume kiirelt edasi maksu- ja kuluefektiivse investeerimise ning muude praktiliste teemade juurde.

Koolituse eesmärk on anda osalejale ülevaade ja baasteadmised kõigest sellest, mis on vajalik isikliku aktsiaportfelli haldamisega algust tehes – õppetunnid finantsturgude ajaloost, finantsvabaduse käsitluse erinevad viisid, investortegevuse käitumuslikud aspektid, praktilised nipid oma portfelli haldamiseks ja teadmised kulu- ning maksuefektiivseks tegutsemiseks.

Teadmised üksi tulu ei too. Seepärast paneme koolituse käigus kohe paika ka plaani ja tegevuskava.

Sihtgrupp

Kõik investeerimishuvilised.

Koolitusel saad teada:

  • kuidas kujuneb ja millest sõltub aktsiainvesteeringu tootlus,
  • mida pidada silmas omale pikaajalise aktsiaportfelli loomisel,
  • mis asi on finantsvabadus ja kuidas seda mõõta,
  • kui oluline on investorkäitumine ja kuidas oma emotsioone ohjes hoida,
  • millised on peamised õppetunnid, mida pakub finantsturgude ajaloo uurimine,
  • kas mõistlik on investeerida kogu raha kohe või hajutada oste ajas,
  • millise panga/maakleri tehingutasud on kõige soodsamad,
  • kuidas investeerida nii kulu- kui maksuefektiivselt,
  • kuidas luua omale isiklik investeerimisstrateegia ja tegevuskava.

Käesoleva koolituse näol ei ole tegu aktsiaanalüüsi, kauplemise või erinevaid investeerimisstrateegiaid tutvustava koolitusega. Pigem tasub käesolevast koolitusest mõelda kui sellisest, mis laob tugeva ja laiapõhjalise vundamendi investoriks hakkamise ning investorina kasvamise teekonnal.

TOIMUMISAEG: Koolitus toimub teisipäeval 20. novembril kell 18:00-20:30.

Koolituse kestus on 2,5 tundi, mille keskel teeme ka ühe 5-10 minutilise pausi.

ASUKOHT: Koolitus toimub Tartu hotelli konverentsikeskuse 5. korruse konverentsisaalis „Harmoonia“, aadress Soola 3, Tartu.

HIND: Kuni 15. novembrini 39 eurot, edaspidi 59 eurot. Kohtade arv on piiratud.

 

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

SISSEPÄÄS: Sissepääs Tartu hotelli konverentsikeskusesse on Väike-Turu tänavalt. Konverentsiruumid asuvad 5. korrusel, kuhu saad liftiga.

NB! Tule kohale vähemalt 10 minutit enne koolituse algust, sest välisuks sulgub automaatselt kell 18:00. Kui juhtub, et jääd hiljaks, siis pääsed konverentsikeskusesse läbi Tartu hotelli vastuvõtu (vajadusel küsi abi sealselt klienditeenindajalt).

PARKIMINE: Parkida saad Väike-Turu tänava Tartu avaturu parklas. Alates kella 18:00 on parkimine tasuta. Enne kella 18:00 on parkimiskella kasutamisel tasuta 90 minutit, parkimistsoon B.

Värsked postitused otse e-mailile

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.