fbpx

Koolitus Tartus: Dividendiaktsiate analüüsimine

Hea meel on teada anda, et teisipäeval 22. jaanuaril teen Tartus ühe järjekordse koolituse. Sedakorda on vaatluse alla dividendiaktsiate analüüsimine.

Koolitus toimub teisipäeval 22. jaanuaril kell 18:00-20:30 Tartu hotelli konverentsikeskuse 5. korruse konverentsisaalis „Harmoonia“ (aadress Soola 3, Tartu).

Üritus on mõeldud nii alustavale kui ka edasijõudnud investorile. Tegu ei ole kauplemise või erinevaid investeerimisstrateegiaid tutvustava koolitusega. Pigem tasub antud koolitusest mõelda kui sellisest, mis laob tugeva vundamendi ja aitab õppida valima dividendiaktsiaid oma pikaajalisse investeerimisportfelli.

Tule kohale ja saa osa sellest, kuidas täpselt ma oma isiklikku portfelli ikkagi dividendiaktsiaid valin!

Teisisõnu on tegu suurepärase võimalusega piiluda kardinate taha ja õppida tundma seda samm-sammulist analüüsiprotsessi, mida igapäevaselt oma raha hallates kasutan.

Täpsem info allpool. Facebookis on üritus leitav sellelt lingilt.

Dividendiaktsiate analüüsi koolitus

Kauaaegne pensionifondide fondijuht ja blogi dividendinvestor.ee eestvedaja Märten Kress jagab koolitusel osalejatega oma isikliku investeerimisportfelli tarbeks kasutusel olevat dividendiaktsiate analüüsimise samm-sammulist kirjeldust.

Tegu on aktsiaanalüüsi nii teoreetilist kui ka praktilist poolt hõlmava koolitusega. Alustame finantsanalüüsi tarbeks vajalikest põhimõistetest ja mudelitest ning liigume edasi selleni, kuidas täpselt enda jaoks sobilikud dividendiaktsiad välja selekteerida.

Lisaks saad teada, kust üldse alustada sobivate dividendiaktsiate otsinguid ja millised veebipõhised abivahendid on nii dividendiaktsiate leidmiseks kui ka analüüsimiseks saadaval.

Suurepärane ettevõte ei pruugi automaatselt olla kohe suurepärane investeering. Seepärast saad teada ka seda, milliseid indikaatoreid ja suhtarve jälgida oma aktsiaoste ajastades. Teisisõnu tuleb juttu valuatsioonist ja soodsate ostukohtade ajastamisest.

Koolituse eesmärk on tutvustada analüüsiprotsessi ja veebipõhiseid tööriistu, mis võimaldavad kokku panna oma isikliku nimekirja sobilikest pikaajaliseks hoidmiseks mõeldud dividendiaktsiatest.

Sihtgrupp

Kõik investeerimishuvilised.

Koolitusel saad teada:

 • kuidas kujuneb ja millest sõltub aktsiainvesteeringu tootlus,
 • millised on aktsiaanalüüsis kasutatavad põhiterminid ja peamised mudelid,
 • milliseid aktsiaid võib üldse nimetada dividendiaktsiateks,
 • kust ja kuidas alustada sobilike dividendiaktsiate otsinguid,
 • mida pidada silmas omale sobilike dividendiaktsiate valimisel,
 • milline näeb välja dividendiaktsiate valikuks mõeldud samm-sammuline aktsiaanalüüsi protsess,
 • milliseid praktilisi abivahendeid leidub veebis dividendiaktsiate leidmiseks ja analüüsimiseks,
 • kuidas hinnata ja määratleda soodsaid ostukohtasid.

Käesoleva koolituse näol ei ole tegu kauplemise või erinevaid investeerimisstrateegiaid tutvustava koolitusega. Pigem tasub antud koolitusest mõelda kui sellisest, mis laob tugeva vundamendi ja aitab õppida valima dividendiaktsiaid oma pikaajalisse investeerimisportfelli.

TOIMUMISAEG: Koolitus toimub teisipäeval 22. jaanuaril kell 18:00-20:30.

Koolituse kestus on 2,5 tundi, mille keskel teeme ka ühe 5-10 minutilise pausi.

ASUKOHT: Koolitus toimub Tartu hotelli konverentsikeskuse 5. korruse konverentsisaalis „Harmoonia“, aadress Soola 3, Tartu.

HIND: Kuni 19. jaanuarini 39 eurot, edaspidi 59 eurot. Kohtade arv on piiratud.

 

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

SISSEPÄÄS: Sissepääs Tartu hotelli konverentsikeskusesse on Väike-Turu tänavalt. Konverentsiruumid asuvad 5. korrusel, kuhu saad liftiga.

NB! Tule kohale vähemalt 10 minutit enne koolituse algust, sest välisuks sulgub automaatselt kell 18:00. Kui juhtub, et jääd hiljaks, siis pääsed konverentsikeskusesse läbi Tartu hotelli vastuvõtu (vajadusel küsi abi sealselt klienditeenindajalt).

PARKIMINE: Parkida saad Väike-Turu tänava Tartu avaturu parklas. Alates kella 18:00 on parkimine tasuta. Enne kella 18:00 on parkimiskella kasutamisel tasuta 90 minutit, parkimistsoon B.

Värsked postitused otse e-mailile

Comments

 1. Õie says:

  Tere,

  Kas te olete ka mingi aeg korraldamas võlakirjade alast koolitust? Oleksin huviline. Või ehk oskate soovitada kedagi, kes korraldab sellist koolitust lähitulevikus?

  • Dividend Investor says:

   Võlakirjade alast koolitust plaanis ei ole. Ei ole ka tähele pannud, et keegi selle suunitlusega koolitusi korraldaks. Eks põhjus on paljuski selles, et erainvestori jaoks on tegu valdavalt suhteliselt kättesaamatu ja kohati liialt kuluka investeerimisvõimalusega.

   Samas kui otsid vastust konkreetsetele võlakirjaalastele küsimustele, siis saame kokku leppida ka eraviisilise koolituse/konsultatsiooni. Huvi korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.