E-raamatud

Dividendifookusega ETFide käsiraamat + ETFide andmebaas

Käesolev käsiraamat keskendub sellistele ETFidele, mis paigutavad oma vahendid vaid dividende maksvatesse aktsiatesse. Vaatluse all on nii kõrget dividendimäära püüdma minevad ETFid kui ka aastaid regulaarselt dividendimakseid kasvatanud ettevõtteid kaasavad ETFid. Käsiraamatust leiab nii globaalse ulatusega, regionaalse fookusega kui ka ühe riigi dividendiaktsiatele keskendunud ETFe. Valikus on nii Euroopa kui ka USA börsidel kauplevad dividendifookusega ETFid. E-raamatuga tuleb kaasa Google Spreadsheet kujul andmebaas kõigi raamatus käsitletud ETFidega koos fondide ajalooliste tootlusnumbritega.

Juhised selle kohta, mida dividendifookusega ETFe valides silmas pidada ja üle 90 erineva dividendifookusega ETFi on koondatud rohkem kui 100 leheküljele. Detailsemalt saab raamatu sisukorraga tutvuda siin. E-raamatu hind on 24,90 eurot.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule  

PayPal’i vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Buy Now” nupule

Buy Now

 


Dividendifookusega ETFide käsiraamat

Käesolev käsiraamat keskendub sellistele ETFidele, mis paigutavad oma vahendid vaid dividende maksvatesse aktsiatesse. Vaatluse all on nii kõrget dividendimäära püüdma minevad ETFid kui ka aastaid regulaarselt dividendimakseid kasvatanud ettevõtteid kaasavad ETFid. Käsiraamatust leiab nii globaalse ulatusega, regionaalse fookusega kui ka ühe riigi dividendiaktsiatele keskendunud ETFe. Valikus on nii Euroopa kui ka USA börsidel kauplevad dividendifookusega ETFid.

Juhised selle kohta, mida dividendifookusega ETFe valides silmas pidada ja üle 90 erineva dividendifookusega ETFi on koondatud rohkem kui 100 leheküljele. Detailsemalt saab raamatu sisukorraga tutvuda siin. E-raamatu hind on 18,90 eurot.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule  

PayPal’i vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Buy Now” nupule

Buy Now

 


Dividendiaktsiate analüüsimine

Käesolev e-raamat koondab endas minu isikliku investeerimis- ja analüüsiprotsessi samm-sammulist kirjeldust. E-raamat koosneb materjalist, mis võimaldab kokku panna oma isikliku nimekirja aktsiatest, mis sobivad kasvavat dividendivoogu taotleva pikaajalise investori portfelli. Tegu on praktilise, samm-sammulise juhendiga dividendiaktsiate analüüsimiseks. Kõik see on kirja pandud lihtsal ja ka alustava investori jaoks arusaadaval ning kergesti ellu rakendataval viisil.

Nii finantsanalüüsi teoreetiline pool, juhised selle praktikasse rakendamiseks kui ka näited on koondatud ligi 60 leheküljele. Detailsemalt saab raamatu sisu ja sisukorraga tutvuda siin. E-raamatu hind on 17,90 eurot.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule  

PayPal’i vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Buy Now” nupule

Buy Now