fbpx

Dividendiaktsiate analüüsi töötuba Tartus

Võtan enne pikemale kevad- ja suvepuhkusele minemist koolituste vallas ette veel ühe teema. Sedakorda taas praktilise töötoa vormis. Teooria, siis praktika ja veel kord praktika. Just need on selle töötoa märksõnad. Teemaks on dividendiaktsiate analüüs praktikas ehk just täpselt see, mida viimasel ajal kõige rohkem küsitud on.

Jagan selles töötoas alustuseks oma isikliku investeerimisportfelli tarbeks kasutusel olevat dividendiaktsiate analüüsimise samm-sammulist kirjeldust. 30-40 minutilisele teoreetilisele osale järgnevad ühiselt läbi tehtav aktsiaanalüüs ja seejärel individuaalse harjutusülesandena läbi tehtav analüüs.

Praktiliste analüüside näol on tegu nii ettevõtete finantstulemustele kiirhinnangu andmisega kui ka ostukoha sobivuse hindamisega. Kasutame erinevaid veebipõhiseid tööriistu ja lehekülgi.

Võta kaasa oma sülearvuti! Just nõnda saad töötoas aktiivselt osaleda ja aktsiaanalüüside teostamisel kaasa lüüa. PS! Laadi enne koolitust täis ka oma sülearvuti aku.

Täpsem info allpool. Facebookis on üritus leitav sellelt lingilt.

 

Koolituse eesmärk on tutvustada lühidalt analüüsiprotsessi, mis võimaldab leida sobilikke dividendiaktsiaid ning siis õpitu kohe praktikasse rakendada.

Sihtgrupp

Kõik dividendiaktsiatesse raha paigutamisest huvitatud investeerimishuvilised.

Koolitusel saad teada:

  • mida pidada silmas omale sobilike dividendiaktsiate valimisel,
  • milline näeb välja dividendiaktsiate valikuks mõeldud samm-sammuline aktsiaanalüüsi protsess,
  • milliseid praktilisi abivahendeid leidub veebis dividendiaktsiate leidmiseks ja analüüsimiseks,
  • kuidas hinnata ja määratleda soodsaid ostukohtasid,
  • kuidas ise läbi teha ettevõtete kiiret finantsanalüüsi,
  • kuidas iseseisvalt kiirelt ja lihtsalt hinnata sobiliku ostukoha olemasolu.

Käesoleva koolituse näol ei ole tegu teoreetilise süvakoolitusega. Pigem on tegu praktikumiga, kus alustuseks vaatame kiirelt üle teoreetilise poole, seejärel teostame esmalt ühe ühise aktsiaanalüüsi ja siis on aeg individuaalseks harjutusülesandeks, millele järgneb arutelu.

TOIMUMISAEG: Koolitus toimub teisipäeval 19. märtsil kell 18:00-20:00.

Koolituse kestus on 2 tundi, mille keskel teeme ka ühe 5-10 minutilise pausi.

ASUKOHT: Koolitus toimub Tartu hotelli konverentsikeskuse 5. korruse konverentsisaalis „Harmoonia“, aadress Soola 3, Tartu.

HIND: Kuni 15. märtsini 39 eurot, edaspidi 59 eurot.

 

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

SISSEPÄÄS: Sissepääs Tartu hotelli konverentsikeskusesse on Väike-Turu tänavalt. Konverentsiruumid asuvad 5. korrusel, kuhu saad liftiga.

NB! Tule kohale vähemalt 10 minutit enne koolituse algust, sest välisuks sulgub automaatselt kell 18:00. Kui juhtub, et jääd hiljaks, siis pääsed konverentsikeskusesse läbi Tartu hotelli vastuvõtu (vajadusel küsi abi sealselt klienditeenindajalt).

PARKIMINE: Parkida saad Väike-Turu tänava Tartu avaturu parklas. Alates kella 18:00 on parkimine tasuta. Enne kella 18:00 on parkimiskella kasutamisel tasuta 90 minutit, parkimistsoon B.

Värsked postitused otse e-mailile

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.