fbpx

Dividendiaktsiate analüüsi töötuba Tallinnas

Tulekul on viimane koolitus sel kevad-talvisel hooajal. Sedakorda taas praktilise töötoa vormis. Teooria, siis praktika ja veel kord praktika. Just need on selle töötoa märksõnad. Teemaks on dividendiaktsiate analüüs praktikas ehk just täpselt see, mida viimasel ajal kõige rohkem küsitud on.

Jagan selles töötoas alustuseks oma isikliku investeerimisportfelli tarbeks kasutusel olevat dividendiaktsiate analüüsimise samm-sammulist kirjeldust. 30-40 minutilisele teoreetilisele osale järgnevad ühiselt läbi tehtav aktsiaanalüüs ja seejärel individuaalse harjutusülesandena läbi tehtav analüüs.

Praktiliste analüüside näol on tegu nii ettevõtete finantstulemustele kiirhinnangu andmisega kui ka ostukoha sobivuse hindamisega. Kasutame erinevaid veebipõhiseid tööriistu ja lehekülgi.

Võta kaasa oma sülearvuti! Just nõnda saad töötoas aktiivselt osaleda ja aktsiaanalüüside teostamisel kaasa lüüa. PS! Laadi enne koolitust täis ka oma sülearvuti aku.

Täpsem info allpool. Facebookis on üritus leitav sellelt lingilt.

 

Koolituse eesmärk on tutvustada lühidalt analüüsiprotsessi, mis võimaldab leida sobilikke dividendiaktsiaid ning siis õpitu kohe praktikasse rakendada.

Sihtgrupp

Kõik dividendiaktsiatesse raha paigutamisest huvitatud investeerimishuvilised.

Koolitusel saad teada:

  • mida pidada silmas omale sobilike dividendiaktsiate valimisel,
  • milline näeb välja dividendiaktsiate valikuks mõeldud samm-sammuline aktsiaanalüüsi protsess,
  • milliseid praktilisi abivahendeid leidub veebis dividendiaktsiate leidmiseks ja analüüsimiseks,
  • kuidas hinnata ja määratleda soodsaid ostukohtasid,
  • kuidas ise läbi teha ettevõtete kiiret finantsanalüüsi,
  • kuidas iseseisvalt kiirelt ja lihtsalt hinnata sobiliku ostukoha olemasolu.

Käesoleva koolituse näol ei ole tegu teoreetilise süvakoolitusega. Pigem on tegu praktikumiga, kus alustuseks vaatame kiirelt üle teoreetilise poole, seejärel teostame esmalt ühe ühise aktsiaanalüüsi ja siis on aeg individuaalseks harjutusülesandeks, millele järgneb arutelu.

TOIMUMISAEG: Koolitus toimub neljapäeval 21. märtsil kell 18:30-20:30.

Koolituse kestus on 2 tundi, mille keskel teeme ka ühe 5-10 minutilise pausi.

ASUKOHT: Koolitus toimub Hestia Hotel Europa konverentsikeskuse konverentsisaalis „Parlament“, aadress Paadi 5, Tallinn.

HIND: Kuni 18. märtsini 39 eurot, edaspidi 59 eurot.

NB! Seekord oli vaba ainult väike saal ehk kohti jätkub vaid esimesele 40-le registreerijale.

 

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

SISSEPÄÄS: Sissepääs Hestia Hotel Europa konverentsikeskusesse on hotelli peauksest. Konverentsiruumid asuvad trepist üles minnes II korrusel. Õige tee leidmisel on abiks “Dividendiaktsiate analüüsi töötuba” kirjaga sildid ja viidad.

PARKIMINE: Parkida saab näiteks hotelli kõrval asuvas Europark parklas, kus parkimise hinnaks on 3,50 EUR/24h.

Värsked postitused otse e-mailile

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.