fbpx

Tulekul kaks veebiseminari

Seoses II pensionisamba ümberkorraldustega ja võimalusega lähiajal igaühel ise oma sinna kogunenud raha haldama hakata, on indeksfondide ehk ETFide teema tõusnud senisest enam aktuaalseks. Just täpselt seda kuulsin hiljuti Äripäeva börsitoimetuse juhilt. Mis võiks selle info valguses olla veel parem kui pakkuda seda, mida nõutakse. Teisisõnu üht indeksfondidele keskendunud veebiseminari, mis algab põhitõdede tutvustamisega, sukeldub siis sobiliku fondi valimise detailidesse ja päädib võimalusega saada küsimuste-vastuste sektsioonis vastus tekkinud ETFe puudutavatele küsimustele.

Mõeldud – tehtud! Juba õige pea ehk 23. septembril viin Äripäeva veebiseminaride keskkonnas läbi Indeksitesse investeerimise ABC nime kandva 1,5-tunnise seminari. Tegu on praktilise suunitlusega veebiseminariga, kus saad teada, mis on indeksfondid, kuidas need toimivad, mida pidada silmas omale sobiliku fondi valimisel ja kuidas indeksfonde soetada.

Seminaril saad teada:

 • mis on indeksfond ja ETF,
 • millele pöörata tähelepanu indeksfondi valides,
 • kust leida infot erinevate Sind huvitavate indeksfondide kohta,
 • millised veebirakendused on olemas börsil kaubeldavate indeksfondide ehk ETFide otsimiseks ja võrdlemiseks,
 • kuidas indeksfonde osta,
 • millised börsil kaubeldavad fondid sobivad just Sinule,
 • mida pidada silmas omale indeksfondidest portfelli kokku pannes,
 • millised riskid kaasnevad indeksfondidesse investeerimisega.

Seminari esimesed 50-60 minutit hõlmab ettekanne, mille järel on kõigil osalejatel võimalik küsida küsimusi.

Soodushind 39 eurot kehtib veel nädala jagu ehk 19. septembrini. Ole huvi korral kärme, sest veebiseminaride keskkond, mida kasutame võimaldab kaasata vaid piiratud arvu osalisi! Ja tõesti, teema tundub senise huvi baasilt hetkel äärmiselt populaarne.

Lisainfo ja registreerimine Äripäeva veebipoes.

Oktoobris tulekul veebiseminar ka dividendiaktsiatest huvitatuile

Need, kes tunnevad rohkem huvi ise aktsiate valimise ja analüüsimise vastu, on oodatud 14. oktoobri veebiseminarile „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“.

See on käesoleval aastal nüüd üks ja ainus kord, mil dividendiaktsiate analüüsimise jutuks võtan. Jagan sel seminaril osalejatega oma isikliku investeerimisportfelli tarbeks kasutusel olevat dividendiaktsiate analüüsimise ja valiku samm-sammulist kirjeldust koos kõigi veebipõhiste abivahendite ning detailsete suhtarvude kirjeldustega.

Seminaril saad teada:

 • kust ja kuidas alustada sobilike dividendiaktsiate otsinguid,
 • milliseid aktsiaid võib üldse nimetada dividendiaktsiateks,
 • kuidas hinnata muutusi dividendimaksetes ja kas iga dividendikärbe on automaatselt halb,
 • mida pidada silmas omale sobilike dividendiaktsiate valimisel,
 • milliseid praktilisi abivahendeid leidub veebis dividendiaktsiate analüüsimiseks.

Nagu ikka hõlmab seminari esimesed ligi 60 minutit ettekanne, mille järel on kõigil osalejatel võimalik veebiseminari keskkonna vahendusel küsida küsimusi.

Selle koolituse puhul kehtib soodushind 39 eurot pisut pikemalt, 10. oktoobrini. Samas kuna minevikus on just see seminar olnud kõige populaarsem, siis jällegi kehtib siin see sama ülalmainitud tõde, et piiratud osaliste arvuga tarkvaralitsentsi tõttu jagub kohti vaid kiirematele registreerijatele.

Lisainfo ja registreerimine Äripäeva veebipoes.

Saa rahatargaks tarkuse kuul!

September on tarkuse kuu – seega tule osale ja saa teadmised, mis aitavad sinu rahaasjad ree peale ning panevad pikaajalise jõukuse ülesehitamise lumepalli veerema!

Veebiseminaride vorm on ses suhtes olnud päris hea, et küsimusi, ja väga häid kusjuures, tuleb mõnevõrra rohkem kui koolitustel. Seega näed ja kuuled seda, mille üle teised pead on murdnud ning saad ehk juba ettevaatavalt lahendused ka tulevikus üleskerkivatele küsimustele.

Kohtumiseni veebiseminaridel!

Värsked postitused otse e-mailile

Comments

 1. Marco says

  Kas on ka mingi võimalus hiljem järelevaadata,kui antud päev ja kellaeg ei peaks sobima,see oleks oluline teada ?

  • Dividend Investor says

   Jah, on küll. Äripäev on asjad seadnud nõnda, et veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 3 tööpäeva jooksul peale toimumist.

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.