fbpx

Veebiseminar edasijõudnutele – tehniline analüüs praktikas

5. oktoobril on tulekul järjekordne tehnilise analüüsi veebiseminar. Juulis toimunud veebiseminar “Tehnilise analüüsi põhitõed” oli üle ootuste edukas ja sain selle kohta ka rohkelt positiivset tagasisidet. Nüüd on aeg kogu tehnilise analüüsi teema juba süvitsi ette võtta. Selleks olen endale appi palunud endise fondijuhtimise aegse kolleegi, pika kogemusega kaupleja ja tehnilise analüüsi raskekahurväge esindava Roman Migunovi. Üheskoos võtame selle analüüsimeetodi nii-öelda pulkadeks lahti, jagame nii töövahendeid kui analüüsivõtteid, mida ise kasutame ning lõpetuseks käime läbi ka mõned potentsiaalikad kauplemisideed.

Veebiseminar „Tehniline analüüs praktikas“ toimub esmaspäeval 5. oktoobril 2020 kell 19:00-21:00 Zoom videokõnede keskkonnas.

Tegu on edasijõudnud investoritele/kauplejatele mõeldud seminariga. Kui juulikuine sissejuhatav veebiseminar sul suve nautimise valguses kuidagi kahe silma vahele jäi, siis seda saad järelvaadata siin.

Tõeline tehnilise analüüsi ekspert ja praktik

Kuigi ma ise olen tehnilise analüüsiga kokku puutunud päris pikalt ja ka kasutan seda analüüsimeetodit regulaarselt juba aastaid, siis end selle ala eksperdiks pidada ei julge. Seepärast siis kutsusin sel korral appi oma ala tõelise eksperdi ja praktiku – Roman Migunovi.

Roman on minu endine kauaaegne kolleeg pensionifondide juhtimise ajast. Töötasime koos aastatel 2011-2016. Roman alustas aktsiakauplemisega juba koolipoisina ja tema esimesed töökohadki olid seotud kauplemisega. Aastatel 2009-2011 töötas ta Hollandi päritolu kauplemisfirmas Nyenburgh Holding aktsiakauplejana, enne seda sai ta kätt proovida kauplemisega ka Hongkongis elades ja töötades. Nagu öeldud siis alates 2011. aastast juhtisime Romaniga koos Danske Capitalis institutsionaalsete klientide portfelle ja ka pensionifonde. Romani roll juba toona oligi aktiivsete taktikaliste vaadete võtmine ehk teisisõnu swing-kauplemine.

Romani tugevaks küljeks kauplemisel ongi just ennekõike tehniline analüüs. Seda nii aktsiate, optsioonide kui ka krüptovaluuta vallas. Julgen tunnistada, et tehnilise analüüsi kohta olengi mina vast kõige enam õppinud Romanilt ja ka temaga koostööd tehes. Romanil endal on läbi aja olnud ses vallas erinevaid mentoreid ja coach‘e, kes on aidanud pidevalt arengu- ja õppimiskõveral püsida.

Veebiseminari eesmärk

Veebiseminari eesmärk on süüvida tehnilise analüüsi meetoditesse ennekõike praktilise nurga alt. Alustame kiire ja lühikese ülevaatega põhitõdedest, sellest, miks tehniline analüüs töötab, mis on edukuse tõenäosus, millised on peamised kasutatavad graafikute tüübid, põhinäitajad ja indikaatorid.

Sealt edasi sukeldume juba analüüsimeetodi ja ajaintervallide valimise oskustesse – vaatame üle peamised time frame‘id, mida kasutame nii meie ise kui ka paljud professionaalsed kauplejad. Üle ega ümber ei saa ka lihtsamatest kontseptsioonidest nagu trendi määramine, enimkasutatavad indikaatorid ja kõigeks selleks kasutusel olevad tööriistad.

Seminari tuumiku moodustab Romani ettekanne turu struktuuri olemuse tuvastamisest ja erinevatest hästi toimivatest hinnamustritest ning tehnilise analüüsi kujunditest (kolmnurgad, kiilud jmt). Teine kaalukas teema, millesse süüvime ja mis on meie mõlema jaoks üks olulisemaid tehnilise analüüsi kontseptsioone, on konvergents-divergents ja kongruentsus. Käime läbi nii teoreetilise poole kui ka rohkelt praktilisi näiteid.

Kindlasti on plaanis põhjalikult peatuda ka sellel, mis teeb kauplejast eduka kaupleja. Kauaaegse kauplejana jagab Roman siin oma isiklikke kogemusi ja õppetunde. Seda nii aktsiate, optsioonide kui ka krüptovaluutadega kauplemisel.

Veebiseminaril saad teada:

  • milliseid graafikutüüpe eelistada ja miks,
  • miks tehniline analüüs töötab,
  • kuidas valida analüüsiks sobiv ajaintervall,
  • kuidas määrata trendi ja peamisi toetus- ning vastupanutasemeid,
  • millised on enimlevinud tehnilised indikaatorid,
  • kuidas neid indikaatoreid kasutada ja tõlgendada,
  • kuidas määrata turu struktuuri ja kuidas seda praktikasse rakendada,
  • milliseid tööriistu me kasutame tehnilise analüüsi teostamiseks,
  • mis on eduka kauplemise alustalad,
  • millised kauplemisideed on meil endal parasjagu radaril.

Vähemalt 30-45 minutit oleme broneerinud ka selle tarbeks, et vastata seminaril osalejate küsimustele pluss teha ühiselt läbi osalejatele huvipakkuvate aktsiate/varade analüüse.

Eriti tulihingelistele investeerimise ja kauplemise fanattidele jagame boonusena veel üht-teist. See, mida täpselt, las jääda juba veebiseminari ajal välja hõikamiseks 😉

Ühesõnaga kui soovid endas arendada kauplejaoskuseid või tahad investorina lisaks heale fundamentaalanalüüsi vilumusele täiendada enda tehingute ajastamise oskust, siis on see seminar mõeldud just sinu jaoks. Kindlasti saab olema põnev, huvitav ja lõbus ka! Oleme läbi aastate Romaniga ühiselt päris palju neil teemadel nii omavahel vestelnud kui ka esinenud ja no alati on see olnud üks igati kasulikult ning meeldivalt veedetud aeg. Seda nii kuulajatele/osalejatele kui ka meile endile. Igasugu häid, põnevaid ja kasumlikke ideid sünnib neist vestlustest/ettekannetest. Seega tule saa sellest kõigest osa!

Kus, millal ja palju maksab?

Veebiseminar toimub esmaspäeval 5. oktoobril ajavahemikul 19:00-21:00 Zoom’i videokõnede keskkonnas. Osalemiseks ei ole tarvis muud kui soetada pääse ja olla õigel ajal kas arvuti või muu nutiseadme vahendusel Zoom’is.

Mis siis kui olen just sellel esmaspäeva õhtul hõivatud? Sellest pole midagi! Veebiseminar on ka järelvaadatav. Selleks soeta endale pääse ja pärast jõuab veebiseminari salvestuse järelvaatamise link sinu postkasti.

NB! Kasutan küll Zoom’i tasulist paketti, kuid osalejate arv on siiski piiratud. Juulikuisel seminaril osalejatest on päris paljud juba pääsme lunastanud, mis tähendab, et juba täna on suur osa kohti täitunud.

TOIMUMISAEG: Esmaspäev 5. oktoobril kell 19:00-21:00. Eksisteerib ka järelvaatamise võimalus!

ASUKOHT: Zoom videokõnede keskkond. Soetades pääsme saad oma e-mailile edasised juhised veebiseminaril osalemiseks.

HIND: Kuni 30. septembrini 49 EUR, alates 1. oktoobrist 59 EUR.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

Värsked postitused otse e-mailile

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.