fbpx

Veebiseminar: Kuidas leida investeerimis- ja kauplemisideid?

Kerge ja kiire raha teenimise aeg börsidel paistab selleks korraks läbi olevat. Möödunud aasta pandeemiakriisi põhjas tehtud ostudest on tänaseks korralikud tootlusnumbrid koju toonud nii tehnoloogia ja kommunikatsioonisektori aktsiad, aga ka tööstus- ja energiasektori aktsiad. Kust ja kuidas leida nüüd uusi potentsiaalikaid investeerimis- või ka kauplemisideid?

Appi tõttab Börsijuttude tiim 🙂 Ühest omavahelisest vestlusest, mille pidasime TraderMarkus.com blogi eestvedaja kaupleja Markusega pärast saate Börsijutud: investor vs kaupleja linti saamist kooruski välja järgmine mõte. Paneme taas kord seljad kokku ja teeme ühise veebiseminari. Mõlemad jääme oma liistude juurde ja räägime sellest, millega ise igapäevaselt tegeleme – mina dividendiaktsiatesse investeerimisest, Markus kauplemisest.

Sellest veebiseminarist tuleb üks õige praktiline üritus. Keskendume tööriistadele ja abivahenditele, mille abil ja kuidas me mõlemad leiame uusi ja värskeid ideid.

Markus – kuidas leida kauplemisideid?

Igal börsipäeval käivad ikka ühtede ja samade ettevõtete aktsiad käest kätte, mis tekitab hindade üles-alla looklemist. Kord on aktsia tehniliselt üleostetud, teinekord ülemüüdud. Selline aktsiate hinnaliikumine tekitab lõpmatul hulgal kauplemisvõimalusi. Kuidas leida kauplemisideid ning hea riski ja tulususe suhtega võimalusi, et mõnepäevase hinnakõikumise pealt kasumit teenida?

Markus tutvustab sellel veebiseminaril ennekõike oma swing-kauplemise metoodikat. Markus näitab, kuidas ta kord nädalas aktsiate jälgimisnimekirja koostab ning mida hinnagraafikutelt otsib. Ta toob tehnilise analüüsi näiteid nii aktsia nõrkuse kui tugevuse kauplemisest, jagab oma viimaseid börsitehinguid ning hetkel jälgimisnimekirjas olevaid aktsiaid.

Markuse swing-kauplemine ei ole päevakauplemine ning ei nõua turu lahtiolekuaegadel graafikute jälgimist. Kõik otsused teeb ta turuvälisel ajal, mistõttu sobib selline kauplemisstiil ka neile, kel pole aega või tahtmist aktiivselt positsioone kontrollida. Tehingus olemise aeg on tavaliselt mõnest päevast kuni mõne nädalani. Veebiettekandest saad teada, kuidas leida uusi kauplemisideid, teostada tehnilist analüüsi ja hallata kauplemispositsioone.

Märten – kuidas leida dividendiaktsiate investeerimisideesid?

Mina keskendun dividendiaktsiatele. Esmajäres sellele, milliseid tööriistu investeerimisideede genereerimiseks kasutan ja kuidas täpselt neid screen‘imisi teen.

Mõni neist tööriistadest on tasuta kättesaadav, mõni jällegi mitte. Neil, kel pole endal soovi kolmekohalisi litsentsitasusid välja käia, on see suurepärane võimalus näha, kuidas parasjagu filtreerimist teen ja millised potentsiaalikad aktsiaideed sõelale jäävad.

Ühes tasulises keskkonnas viin läbi kaks filtreerimist:

  1. Keskmisest kiirema dividendimaksete kasvumääraga ettevõtted.
  2. Keskmisest kõrgema hetke dividendimääraga ettevõtted, mille dividendimakse on jätkusuutlik.

Seega midagi kõigile. Nii neile, kes otsivad ennekõike dividendikasvu ehk niinimetatud edukaid compounder‘eid, aga ka neile, kelle jaoks on esmatähtis kõrge dividendimäär ja selle makse jätkusuutlikkus.

Seega selles veebiseminari osas on vaatluse all see, kuidas leian uusi dividendiaktsiate portfelli kandidaate.

1,5h praktilist infot ja teadmisi

Seminari oleme üles seadnud nõnda, et esimesed 30 minutit jagab oma tööriistu ja kauplemisideid Markus, siis on järgmiseks 30 minutiks järg minu ja dividendiaktsiate käes.

Viimased 30 minutit oleme planeerinud küsimuste-vastuste sessiooniks. See on alati huvitav osa, sest seal võime sukelduda nii teie enda radarile jäänud aktsiatesse kui minna mingil tõusetuval teemal süvitsi.

TOIMUMISAEG: Esmaspäev 19. aprill kell 19:00-20:30.
Veebiseminari saab ka vaadata hiljem järele!

ASUKOHT: Zoom videokõnede keskkond. Soetades pääsme saad oma e-mailile edasised juhised veebiseminaril osalemiseks.

HIND: 

  • Soodushind 39 EUR kuni 12. aprillini
  • Alates 13. aprillist 49 EUR

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab veebiseminari pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

Värsked postitused otse e-mailile

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.