fbpx

Investor Toomase konverentsi ettekande “Investori õppetunnid” salvestus

Selles Investor Toomase konverentsil peetud ettekandes jagan kolme aastatega õpitud niinimetatud investori õppetundi.

Esimene õppetund puudutab turgude ajastamist. Teisisõnu räägin ja toon näiteid oma isikliku investeerimisportfelli baasil turu ajastamise keerukusest.

Teine õppetund keskendub dividendifookusega börsil kaubeldavatele fondidele. Jagan selles sektsioonis tähelepanekuid dividendifookusega ETFide kohta, mida õppisin läbi sellistesse fondidesse oma raha paigutamise.

Kolmandat õppetundi nimetan selliseks, mille osas töö veel käib. Teisisõnu on tegu kestva õppetunniga. Taas kord illustreerin oma isikliku investeerimisportfelli positsioonide näitel, mida olen õppinud ja jagan ka minu jaoks töötavaid lahendusi.

Ettekande pikkus on ligikaudu 25 minutit.

Videosalvestuse hind on 15 eurot. Pärast e-poe vahendusel ostu sooritamist saadetakse Sinu e-maili aadressile juhised, link ja parool videosalvestuse vaatamiseks Vimeo.com keskkonnas.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Ostan” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised video vaatamiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti või pakkumiste kataloogidesse.