fbpx

Toimeka investori pakett

2022. aasta novembris võtsin üle päris pika aja ette ise veebiseminaride tegemise. Mulle endale tundus, et kaks teemat on eriti päevakajalised ja vajalikud.

Kuidas leida dividendiaktsiate investeerimisideid?

Esiteks, teame kõik, et kasvuaktsiad ja tehnoloogiaaktsiad on olnud müügisurve all. See on just õige hetk omada oma portfellis tublisid dividendimaksjad. Vähemalt minu jaoks sellises majanduslanguse ja suure määramatusega turufaasis muutuvad dividendiaktsiad kohe ekstra atraktiivseks. Hoolikalt neid valides saame stabiilse või isegi ajas kasvava passiivse rahavoo sadagu taevast või pussnuge.

See tähendab, et kõnealuse paketi esimene videosalvestus puudutab dividendiaktsiaid. Rõhk on siin erinevate tööriistade jagamisel, mis aitavad mul igapäevaselt leida dividendiaktsiate investeerimisideid.

Samas otsustasin, et jagan seminaril osalejatega ka 3 dividendiaktsiat, mida hiljuti oma portfelli lisanud olen. See on asi, mida ma veebimiseminari käigus ei ole mitte kunagi varem teinud.

Seega leiad videosalvestusest ka 3 ettevõtte tutvustuse, riskide kiiranalüüsi ja minu mõtted sobiliku ostuhinna taseme kohta.

5 kasulikku tööriista aktsiainvestorile

Teine veebiseminar keskendus 5 erinevale veebipõhisele tööriistale, mida ise regulaarselt kasutan. Osad neist on kättesaadavad tasuta, osadel olemas nii tasuta kui tasuline versioon ning mõnele saab ligi ainult tasu eest.

Seega suurepärane võimalus saada sisevaade ka tasulise ligipääsuga tööriistadele.

Selle veebiseminari eesmärk oligi tutvustada kui häid ja ülevaatlikke investorile mõeldud tööriistu on tänapäeval juba olemas ja kui palju lihtsamaks need meie elu teevad.

Samuti saad selle veebiseminari videosalvestusest teada, kuidas teha algseadistusi, mida neid tööriistu kasutades tähele panna ja kuidas neid üldse kasutada.

Vaatluse alla on nii tööriistad, mis aitavad meid investorina indeksfondide valimisel, tehnilise analüüsi tegemisel, finantsnäitajate analüüsil kui ka ostuhetke ajastamisel ja firma õiglase väärtuse hindamisel.

Investeerimiseesmärgi ja progressi jälgimise tabel

Kõnealust paketti kokku pannes mõtlesin ennekõike sellisele agarale ja toimekale investorile, kes tõesti on hetkel investeerimise teemades 100-protsendiliselt sees. Seepärast lisasin siia ka 2 Google Spreadsheet arvutustabelit, mille olen oma enda tegemiste tarbeks ehitanud.

Esimene tabel kannab nime “Investeerimiseesmärgi ja progressi jälgimise tööriist”. See on tabel, kuhu saad sisestada nii oma helesinise unistusena tunduva kauge investeerimiseesmärgi, aga ka igakuise investeerimiseesmärgi ning samuti portfelli seisu.

Sisuliselt aitab see tööriist visualiseerida sinu progressi lõppeesmärgi poole liikumisel.

Näiteks panin endale 2021. aasta mais eesmärgi ehitada ettevõtte alla 12 aastaga miljoniline aktsiaportfell. Selle tööriista abil nüüd oma progressi jälgingi.

See parempoolne graafik ongi üks selle tööriista väljunditest.

Automatiseeritud hinnauuendustega portfelli jälgimise tööriist

Teise tööriista näol on tegu Google Spreadsheet arvutustabeliga, milles nii hetke turuhinna info, päevase aktsiahinna muutumise info kui ka muude erinevate mõõdikute info ja kõik jookseb sisse täiesti automaatselt. See tähendab, et iga kord kui avad tabeli, näed koheselt oma portfelli ajakohast hetkeseisu ja turuväärtust.

Arvutustabelis on eraldi tööleht portfelli ja eraldi tööleht vaatlusnimekirja jaoks.

Siin on valik finantsnäitajaid, mis tabelisse automaatselt sisse jooksevad:

  • aktsia/ETFi hetke turuhind,
  • päevane protsentuaalne hinnamuutus,
  • kauplemisvaluuta,
  • viimase 52 nädala kõrgeim hind,
  • viimase 52 nädala madalaim hind,
  • kasum aktsia kohta ehk EPS,
  • hinna-kasumi suhtarv ehk P/E,
  • ettevõtte turuväärtus,
  • aktsia hetke turuhinna võrdlus viimase 52 nädala kõrgeima hinnaga.

Põhjalikumalt saad lugeda selle tööriista kohta sellelt lehelt.

Kõik koos saadaval -41% allahindlusega

Dividendiaktsiate veebiseminari pääse oli alul müügis 45 euroga, 5 tööriista tutvustava seminari pääse 39 euroga, tööriistade hinnaks on mõlemal 8 eurot.

See tähendab, et kokku on nende 2 praktilise veebiseminari salvestuse ja 2 tööriista hinnaks eraldi ostes 100 eurot.

Paketina on see kõik saadaval -41% suuruse allahindlusega ehk 100 euro asemel 59 euroga.

Puhas võit ja sääst 41 eurot!

Tegelikult on isegi nii, et seda investeerimiseesmärgi ja progressi jälgimise tabelit mul avalikus müügis ei olegi. See on midagi sellist, mida olen seni jaganud ainult virtuaalse investeerimisklubi Miljoniklubi liikmetega.

Kõnealune pakett on lühiajaline pakkumine. See tähendab, et kogu see tarkus on selle paketi kujul kättesaadav piiratud aja. Hiljemalt kuu-paari pärast võtan selle müügist maha.

Seega mõistlik on soodustust ära kasutada ja pakett omale kohe ära soetada. Veebiseminaride salvestusi saad järele vaadata kasvõi kuu või kaks hiljem. Täpselt siis kui sul parasjagu aega ja huvi on. Samas nagu ütlesin, siis müügis ei pruugi see pakett enam selleks ajaks olla.

Seega kõige mõistlikum on garanteerida omale soodne hind ja ligipääs kohese ostuga.

Toredat uudistamist ja edu sihipärasel investeerimisel!

Märten

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised veebiseminaride salvustuste vaatamiseks ja tööriista kasutamiseks ning ka ostuarve Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti või pakkumiste kataloogidesse.