fbpx

Raamat “ETFid ja indeksfondid – mugav viis jõukuse kasvatamiseks”

„Check this out! Üks kuu vähem kui kaks aastat ja investeerimisportfellil täitus 100 000!“

See mentorluskliendi tagasiside kummutab investeerimisega kaasneva müüdi, justkui peaks üks edukas investor olema rikkur, majandusharidusega või vähemalt ettevõtlik. Kirja autoriks olev naisterahvas ütles enda kohta, et on „täiesti tavaline ilma majandushariduseta mitteettevõtlik mitterikkur“. Ta jõudis nullist saja tuhandeni vähem kui kahe aastaga ja ainult ETFidesse raha paigutades.

Üha enam on investeerimisstrateegia ja portfelli lahutamatuks osaks saanud ETFid ehk börsil kaubeldavad fondid. Neid leiab nii erainvestorite portfellidest kui ka pensionifondidest. ETFe kasutatakse üha rohkem ja rohkem ning seda nii pikaajalisel investeerimisel kui ka lühemaajalisel kauplemisel.

Siin see on – raamat, mis võtab kokku viimase 18 aasta jooksul omandatud teadmised ja kogemused ning minu enda seiklused ETFide maailmas.

Sellest raamatust leiad kõik, mida ETFide ehk börsil kaubeldavate fondide kohta teadma pead. Lisaks teooriale ka praktilisi näpunäiteid, kogemuslugusid, ETFide näidisportfelle ja abistavaid tööriistu. Kauba peale veel inspiratsiooni ja tegutsemistahet ka.

Tegu on raamatuga, mis aitab laduda tugeva vundamendi ETFide vallas ja teenib sind aastaid kui mitte aastakümneid.

Juba on saabunud esimesed lugejate arvustused ka.

Kuidas tellida omale paberraamat?

  1. Lisa raamat ostukorvi ja vajut nuppu “Esita tellimus”.
  2. Vali kohaletoimetamiseks endale sobiv pakiautomaat, võimalusel soovitan parima ilmastikuolude kaitseks valida Smartposti pakiautomaat.
  3. Sisesta kindlasti ka oma e-posti aadress ja mobiiltelefoni number – nõnda on kindel, et saad teavituse paki saabumisest.
  4. Vali sobiv makseviis ja tasu raamatu eest pangalingiga. Raamatu hind sisaldab saatmise tasu.
  5. Ära sule veebilehitsejat enne kui makse on täielikult teostatud ja sind on suunatud tagasi dividendinvestor.ee ostujärgse kinnituse lehele.
  6. Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab kinnitus ostu kohta sinu e-posti aadressile. Juhul, kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Saadaval on ka epub formaadis e-raamat. E-raamatu saad soetada siit:

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab e-raamat automaatselt sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Raamatu info:
– Ilmumisaasta: 2024
– Kaal: 0,7 kg
– Lehekülgi: 304
– Lakkkaantega pehmekaaneline