fbpx

Sooduskoodid

LEI kood soodushinnaga

Teadupärast on ettevõtte alt finantsturgudele investeerimiseks vaja LEI koodi. 

Juhul kui investeerid ettevõtte alt ja sul vaja taotleda LEI koodi või ka pikendada olemasolevat LEI koodi, siis selle otselingi kaudu saad hinnakirjajärgsest hinnast -10% soodsamalt.

See sooduskood teeb LEI Registrist minu andmetel täna (2023. aasta juunis) meie piirkonnas teenust pakkuvatest ettevõtetest kõige soodsama pakkuja. Standardhinnakirja järgi on soodsam küll Bloomberg LEI, kuid see nõuab ettevõtte pangakaardi olemasolu. Just see viimane sai mulle endale hiljuti takistuseks uuele ettevõttele LEI koodi tegemisel ja lõpuks osutuski valituks LEI Register, sest koodi eest sai maksta ka pangalingiga.

PS! Pange tähele, et mida pikemaks ajaks omale LEI kood teha, seda soodsam on hind aasta kohta. Ise tegin viimati 3 aastaks. 

PPS! Soodustust saavad need, kelle jaoks LEI Register ei ole hetkel teenusepakkuja ehk nii-öelda uued liitujad.

Sooduskood rakendub nende veebilehel ostukorvis sammul number kaks. Kui näete selle lingi kaudu LEI koodi tegema või pikendama minnes rohelist kirja “10% soodustus rakendatud”, siis teate, et saite parima hinna.

TradingView aastatasu -15 dollarit soodsam

TradingView.com on lihtne ja veebipõhine keskkond, kus saab käia vaatamas väärtpaberite hindu, aga ka teostada tehnilist analüüsi, lugeda mõnd aktsiat puudutavaid uudiseid ja näha nii dividendimakseid kui firma finantstulemusi. Sinna on võimalik luua ka vaatlusnimekirju.

TradingView on selgelt tööriist, mida kasutan kõige sagedamini – vähemalt 10x päevas.

Lisaks veebilehele on olemas ka mobiiliäpp ja kasutajakonto loomisega on need kaks keskkonda sinu jaoks omavahel ühendatud.

Võimalik on teha nii tasuta kui ka tasuline kasutajakonto ja seejärel salvestada oma analüüse.

Mina kasutan tasulist paketti nimega Pro, mille aastatasu terve aasta eest korraga makstes on ligikaudu 155 dollarit.

Selle lingi kaudu omale TradingView tasulist kontot tehes saad hinnas -15 dollarit ehk ca -10% alla.

Juhul kui alul eelistad prooviks teha tasuta konto, siis kasuta ikka liitumiseks seda linki, sest juhul kui 3 kuu jooksul otsustad tasulise kasutajakonto kasuks, saad ikkagi kasutada eelmainitud -10% suurust soodustust.

Tasulise kasutajakonto plussid tasuta konto ees:

  • on reklaamivaba;
  • saad koostada mitmeid erinevaid vaatlusnimekirju (minul näiteks eraldi kinnisvarafirmad, kasvuaktsiad ja dividendiaktsiad);
  • saad kuvada kõrvuti 2 paneeli – näiteks lühiajaline graafik ja pikaajaline graafik side-by-side;
  • ettevõtete finantsandmed kuni viimase 20 aasta kohta (tasuta versioonis 7 aastat);
  • saad ühele graafikule lisada kuni 5 eri indikaatorit (näiteks 2 libisevat keskmist + RSI + MACD jne).