fbpx

Müügitingimused

1. Üldised müügitingimused

1.1. Käesolevad müügitingimused kehtivad Aperio Capital OÜ (edaspidi Tarnija) veebilehel dividendinvestor.ee asuvate raamatute ja teiste kaupade tellimiskeskkonna vahendusel (edaspidi Veebipood) tellimisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele üldistele müügitingimustele reguleerivad Tarbija ja Tarnija vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid muuhulgas Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS) ja Tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS).

1.3. Käesolevate üldiste müügitingimuste, privaatsuse ning kehtivate Veebipoe toodete hinnakirjaga on võimalik tutvuda dividendinvestor.ee veebilehel: dividendinvestor.ee/muugitingimused

2. Hinnainfo

2.1. Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes.

2.2. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

2.3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (kolm päeva pärast tellimuse vormistamist).

2.4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Tarnija vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.5. Ostetud tooted edastatakse Tarbijale elektrooniliselt e-maili teel ning kättetoimetamisega seotud transporditasu ei lisandu.

2.6. Tarnija jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatused kajastatakse veebilehel www.dividendinvestor.ee/pood/

3. Tellimuse vormistamine ja kohaletoimetamine

3.1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Esita tellimus”.

3.3. Tellimuse lõplikuks vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ja valige nimekirjast teile sobiv makseviis. Pangalingi vahendusel makstes valige makse sooritamiseks teile sobiv pank. Maksed teostatakse eurodes. Makseid vahendab Maksekeskus AS.

3.4. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist üle ka ostukorvi sisu.

3.5. Tellimuse täitmine toimub automaatselt. Tellitud kaup ja arve saabuvad teie meiliaadressile üldjuhul ühe tunni jooksul.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1. Kauba müügilepinguga kohustub Tarnija andma Tarbijale üle olemasoleva kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Tarnijale tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.

4.2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse kolme päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Tarnija pangakontole.

5. Isikuandmete töötlemine

5.1. Tarbija annab Veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress), mille abil toimetatakse tellitud kaup Tarbijani. Isikuandmete vastutav töötleja on Aperio Capital OÜ, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

5.2. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

5.3. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult juhul, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

6. Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord

6.1. Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebipoe poole. Selleks saab kasutada Veebipoe kontaktivormi aadressil: https://www.dividendinvestor.ee/kontakt/

6.2. Tarbijal on õigus raha tagasi saada kui kaup ei vasta Veebipoes kirjeldatud sisule.

6.3. Tarnija ei vastuta Tarbijale tekkinud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Tarnija ei saanud mõjutada või ette näha.

6.4. Lahendamata jäänud pretensioonide puhul on Tarbijal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti poole. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel.