fbpx

Sooduspakkumine

Kas sulle on mõnikord tundunud, et kõik räägivad investeerimisest ja sooviks ka ise sellega lõpuks algust teha? Või kas investeerimine tundub kuidagi keeruline ja ei tea, kust täpselt pihta hakata? Või oled investeerimisega tegeledes avastanud, et infot on kohati nagu liiga palju, ühed räägivad ühte, teised teist – mida siis lõpuks uskuda ja milline lähenemine valida?

Üheskoos jõukama ja õnnelikuma tuleviku poole

Ükskõik, milline neist küsimustest, sind vaevanud on, siis abi ja lahendus on käeulatuses. Olen just kõike ülaltoodut silmas pidades kokku pannud põhjalikud õppepaketid ja juhised investeerimisega alustamiseks ning investeerimisalaste oskuste tõstmiseks. Eesmärk on üks ja ühene – soovin, et üha rohkem inimesi saaksid panna aluse oma jõukuse kasvatamisele ja teha seda investeerides arukalt.

Need paketid on kokku pandud nii, et neis oleks nii videomaterjali, mis on kiireks õppimiseks ja baasi ladumiseks hea meedium, kui ka põhjalikke e-raamatuid, kust saab ammutada juba detailsemaid ja tehnilisemaid teadmisi. E-raamatute ja videosalvestuste sisu on kombinatsioon kõigest sellest, mida tänaseks enam kui 20 aasta jooksul olen finantsturgude kohta õppinud. Nii ülikoolis (oman majandusteaduste magistrikraadi Taani Aarhus’i ülikoolist spetsialiseerumisega finantsturgude modelleerimisele), oma isiklikku raha investeerides (esimese aktsiaostu tegin juba 1997. aastal), teiste raha hallates (aastatel 2006-2016 juhtisin Danske pensionifonde ja haldasin paljude Eesti sihtasutuste investeerimisportfelle) kui ka nüüd viimase 4-5 aasta jooksul regulaarselt koolitades ja mentorlust pakkudes.

Esimene ehk indeksinvestori pakett on mõeldud mugavust armastavatele investeerimishuvilistele ja keskendub esmajoones indeksfondide/ETFide valimisele.

Teine komplekt õppematerjale tuleb kasuks dividendiaktsiate valimisest huvitatud investoritele. See hõlmab endas nii dividendiaktsiate kui ka dividendifookusega ETFide valimisele keskendunud materjale.

Hinnasääst kogu komplekti pealt on ikka päris korralik. Seega nutikas on soodushinnast kasu lõigata. Eripakkumine kehtib piiratud aja.

Indeksinvestori pakett

Indeksinvestori pakett:

 1. Veebiseminari „Investeerimisstrateegia kujundamise ABC“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR)
 2. Veebiseminari „Aktsiaturule investeerimise ABC“ salvestus (1,5h) (39 EUR)
 3. Veebiseminari „Indeksitesse investeerimise ABC“ salvestus (1,5h) (39 EUR)
 4. E-raamat „Praktiline abivahend ETFide valimiseks“ (20 EUR)
 5. E-raamat „Dividendifookusega ETFide käsiraamat koos ETFide andmebaasiga“ (25 EUR)
 6. BOONUS: veebiseminari „Välismaakler Interactive Brokers’i ABC“ salvestus (2h) (25 EUR)

Kokku on selles komplektis siis 6,5h videomaterjali nii investeerimisstrateegia kujundamise, üldise aktsiaturule investeerimise, kulu- ja maksuefektiivse investeerimislahenduse valimise kui ka ETFide analüüsimise ning valimise teemadel. Lisaks seekord boonusena ka ülevaade välismaakler Interactive Brokersist – millal ja kellel tasub seda maaklerit tehingute tegemisel kaaluda, kuidas käib seal konto avamise protsess ja milline näeb kogu see kauplemiskeskkond välja. Suurepärane sisevaade enne otsuse tegemist.

Siin on info teemadest, mis tulevad jutuks “Investeerimisstrateegia kujundamise ABC“ ja „Indeksitesse investeerimise ABC“ videodes.

Lisaks saad veel kaks teemakohast e-raamatut, millest üks keskendub laiapõhjalistele, teine dividendifookusega börsil kaubeldavatele fondidele. Esimeses e-raamatus on välja toodud ka ligi 20 laiapõhjalist aktsiatesse raha paigutavat ETFi, mille hulgast on juba päris lihtne omale valikut teha. Dividendifookusega ETFide käsiraamatus on kokku ligi 100 erinevat ETFi, millest ligi kolmandiku moodustavad Euroopa börsidel kauplevad ETFid ja ülejäänud USA börsidel kauplevad ETFid.

Eraldi videosid ja e-raamatuid soetades on kõige ülaltoodu hind kokku 187 eurot. Nüüd on kogu see tarkus saadaval -63% soodsamalt ehk hinnaga ainult 69 eurot.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised videode vaatamiseks ja e-raamatute allalaadimiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Isegi kui sul juhtumisi ei ole kohe mahti kogu materjali läbi töötada, siis heast pakkumisest tasub kasu lõigata ikka. Ehk siis soeta pakett täna ja asu vaatama/lugema täpselt siis kui sul selleks võimalus avaneb.

Dividendiinvestori pakett

Dividendiinvestori pakett:

 1. Veebiseminari „Aktsiaturule investeerimise ABC“ salvestus (1,5h) (39 EUR)
 2. Veebiseminari „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“ salvestus (1,5h) (39 EUR)
 3. Veebiseminari „Dividendifookusega ETFide valimine praktikas“ salvestus (1,0h) (39 EUR)
 4. E-raamat „Dividendiaktsiate analüüsimine“ (20 EUR)
 5. E-raamat „Dividendifookusega ETFide käsiraamat koos ETFide andmebaasiga“ (25 EUR)
 6. BOONUS: veebiseminari „Välismaakler Interactive Brokers’i ABC“ salvestus (2h) (25 EUR)

Dividendiaktsiatesse investeerimisest huvitatuile olen kokku pannud paketi, mis hõlmab nii aktsiaturule investeerimise põhitõdesid, dividendiaktsiate valiku ja analüüsi teemasid, aga ka dividendifookusega ETFide kohta käivat materjali.

Siin on info teemadest, mis tulevad jutuks „Aktsiaturule investeerimise ABC“ ja „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“ nimelistes videosalvestustes.

Boonusena hiljuti toimunud välismaakler Interactive Brokers’it tutvustav veebiseminari salvestus, mida viisime läbi kahekesi koos Kristi Saarega. Kokku on komplektis ligi 6h videomaterjali ja lisaks kaks e-raamatut. Teisisõnu vähemalt ühe korraliku täispika koolituspäeva jagu tarkust.

Eraldi soetades kuluks sul nende nelja videosalvestuse ja kahe e-raamatu peale kokku 187 eurot. Hetkel kehtib kogu sellele praktilisele materjalile hinnasoodustus -63% ehk kõik ülaltoodu on vaid ühe ostuga saadaval 69 euro eest.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised videode vaatamiseks ja e-raamatute allalaadimiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Jällegi, ka siin kehtib sama – juhul kui hetkel on käsil tegus periood, siis kasuta võimalust kogu see tarkus omale soodushinnaga soetada ning hiljem saad ise valida, millal täpselt teemaga tegelema hakata. E-raamatud saad omale arvutisse või nutitelefoni alla laadida, videosalvestustele jääb ligipääs kehtima aastateks.

Võrdluseks olgu öeldud, et vaid ühe veebiseminari hind otse õigel päeval osaledes ja varakult end registreerides on juba ainuüksi 58,80 eurot. Seega 3 investeerimisteemalise veebiseminari salvestust pluss 2 e-raamatut pluss boonusena veel üks veebiseminari salvestus 69 euro eest on ikka väga soodne pakkumine.

Aga mis siis kui mind huvitab nii indeksinvesteerimine kui dividendiaktsiate valimine?

Ka sinule olen mõelnud, sest saad soetada ka mõlemad paketid koos – ja veelgi soodsamalt! Selle asemel, et maksta nüüd 69 eurot indeksinvestori paketi eest ja 69 eurot dividendiinvestori paketi eest ehk kokku 138 eurot, annan sulle mõlemad paketid koos 99 euro eest.

Seega juhul kui oled nagu mina ja soovid osa oma portfellist suunata indeksfondidesse ning osa üksikaktsiatesse, siis tasubki võtta mõlemad paketid.

Järjestuse osas soovitan uurimisega algust teha ETFide poolega. See võtab lihtsalt vähem aega ja võimaldab oma investeerimistegevuse käima lükata päris kiiresti. Eriti oluline on see praegusel pöördelisel ajal. Liikumised finantsturgudel on olnud äkilised ja ETFidest alustades saad soodsatele ostukohtadele nii-öelda kiiremini jaole. Lisaks on ETFidega alustamine selgelt ka madalama riskiga. Jällegi, eriti oluline praeguses olukorras, kus lähinädalatel ja kuudel võime hakata nägema senisest enam päevakorda kerkivaid maksejõulisuse probleeme üksikaktsiate vallas.

Alles siis kui ETFide materjal läbi käidud, tasub hakata uurima dividendiaktsiate valimisele keskendunud materjale ja lisama oma portfelli üksikaktsiaid.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised videode vaatamiseks ja e-raamatute allalaadimiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Igatahes ole sa indeksinvesteerimise või üksikaktsiate valimise usku, olen kindel, et leiad neist materjalidest nii uusi teadmisi kui ka praktilisi juhiseid oma investeeringute tulemuslikumaks haldamiseks. Olen läbi aja saanud rohkelt positiivset tagasisidet nii e-raamatute kui ka veebiseminaride osas. Ennekõike on hinnatud teemade käsitlemise lihtsust, selgust ja samas süsteemset lähenemist. Seega kui ka sina oled üks neist, kellele meeldib saada teadmisi lihtsas keeles lahti seletatult ja lisaks samm-sammulisi tegutsemisjuhiseid, siis on need materjalid just sulle. Nagu öeldud, siis sooduspakkumine kehtib piiratud aja.

Mida ma selle paketiga saan?

Kui nüüd püüda lõpetuseks kokku võtta, mida sina kui paketi soetanu saad, mis on sinu kasu, siis saan välja tuua järgmise.

See on siin siis vaid valik sellest, mida sa saad nii-öelda kohe kui oled paketi soetanud. Samas ära ei tasu unustada ka pikaajalisemat kasu, mis on tegelikult ehk isegi veel olulisem. Teisisõnu tehes täna selle esimese sammu sihipärase investeerimise ja jõukuse üles ehitamise teel avastad juba õige pea midagi veel.

See midagi on lõppkokkuvõttes olulisem kui kõik need ülalnimetatud aspektid kokku. See on kasvav enesekindlus ja rahulolu oma eluga ning rohkem vabadust. Tegelikult just need on “asjad”, mis lõppude lõpuks teevad meid õnnelikuks. See, et me tunneme end hästi. See, et me ei pea finantsilise heaolu pärast muret tundma. See, et meil on oma elus rohkem paindlikkust ja valikuvabadust. Jah, nii see on. See kõik saab alguse just nimelt nüüd ja praegu kui sa võtad vastu otsuse haarata oma rahaasjadel sarvist. Usu mind, su tuleviku mina tänab sind hiljemalt 3-4 aasta pärast ikka päris südamest! Ütlen seda puhtalt oma isiklikust kogemusest.

Veel üks tasuta lisaboonus!

Lõpetuseks lisan veel ühe boonuse. Selleks on üks Google Spreadsheet tabeli kujul portfelli jälgimise tööriist, mida ma ise juba aastaid kasutan. Saad selle praktilise tööriista täitsa tasuta veel lisaks. See tabel sisaldub kõigis pakettides.

Sisestades tabelisse iga väärtpaberi puhul nii ostukoguse kui ka ostuhinna, näitab see töövahend sulle iga kord ka seda, kas oled oma positsiooniga plussis või miinuses. Tabel suudab hakkama saada päris mitme erineva valuutaga (EUR, USD, GBP, SEK) ja uuendab automaatselt nii valuutakursside kui ka aktsiahindade infot.

Edu enesetäiendamisel ja uute teadmiste ellu rakendamisel!

Investeerime arukalt!