fbpx

Uute projektide otsingul

Proovin selle kirjatüki avaldamisega nüüd midagi täiesti uut ja omapärast. Eks näis, mis sellest kõigest kujuneb. Igatahes, kes tunneb, et alljärgnev mingil viisil kõnetab, siis kirjutage julgelt.

Blogi regulaarsed lugejad suure tõenäosusega mäletavad, et palgatöö lõppes minu jaoks 2016. aasta suvel, mil LHV omandas pensionifondid, mille käekäigu eest seisin hea ligi 10 aastat. Sellest ajast alates olen olnud oma aja peremees. Olen tegelenud esmajärjes oma investeeringutega, kirjutamisega, koolitamisega ja samuti mentorluse ning ettevõtjate nõustamisega. Samas on kõik eeltoodu jätnud rohkelt aega elu veidi rahulikumalt võtta. Teisisõnu panustada senisest oluliselt enam aega reisimise, hobide, enesearengu, lähedaste ja sõpradega koos aja veetmise ning muu sarnase peale.

Igatahes täna tunnen, et tegutsemistahet, energiat ja ka aega on käes päris palju. Just täpselt nii palju, et võtta ette mõni uus ja huvitav projekt või ettevõtmine. Seepärast hõikangi välja järgmise üleskutse:

Juhul kui keegi tunneb, et minu finants-, panganduse- ja investeerimisalased teadmised, suhtevõrgustik ning kogemused võiksid tema ettevõtmistes või projektides kasuks tulla, siis olen meeleldi valmis panustama kuni 3 päeva nädalas.

Miks ma sellise justkui nii-öelda ümberpööratud töökuulutuse üldse välja hõikan. Väga lihtsal põhjusel. Esiteks tundub see kuidagi huvitav. Olen seda meelt, et käesoleva blogi regulaarsete lugejate seas on suure tõenäosusega ikka sellised inimesed, kellega mul on midagi ühist. Olgu selleks külastamise põhjuseks siis analüütilise ja süsteemse lähenemise pooldamine, eelistus pöörata tähelepanu ka detailidele või midagi muud. Oluline on see, et eks me kipume ju ikka jälgima ja järgima neid, kes on meiega sarnased või meile mingil viisil meelt mööda. Ühesõnaga, olen üsna kindel, et blogi lugejate hulgas leidub väga palju neid, kellega jagame ühiseid tõekspidamisi ja omame sarnaseid eelistusi. Eks ka senine tagasiside ja kirjavahetused on seda kinnitanud. See kõik tähendab vähemalt minu ettekujutuse kohaselt omakorda seda, et pannes mõne projekti või ettevõtmise edenemise hüvanguks seljad kokku, võib juhtuda midagi suurt ja toredat!

Teiseks tunnen, et mul on soov leida mõni uus ja tore projekt või ettevõtmine. Selline, millele nüüd mõneks ajaks püsivalt keskenduda. Midagi, mis kõnetab, kus mu teadmised ja kogemused kasuks tulevad ning kus ka seltskond on tore. Võib-olla on see mingi jooksva konsultatsiooni vormis töö või kaasa löömine mõnes alustavas ettevõtmises või midagi muud. Ei tea. Aga olen uudishimulik ja eks siis näis!

Mu oma tegemised (koolitused, kirjutamine, nõustamine) jäävad kõik kenasti alles. Ei ole nad kunagi võtnud ülemäära palju aega ega soovi ma ka täna hakata täiskohaga koolitajaks. Leian, et neis asjus tuleb väga hoolikalt jälgida, et säiliks mõistlik tasakaal, sest vastasel juhul on tahe seda kõike kirega teha kerge kaduma.

Seega kui tekib tunne, et saan sulle sinu ettevõtmises/projektis mingil moel abiks olla, siis võta julgelt ühendust! Uurime, vahetame mõtteid ja kes teab, ehk sünnib sellest midagi toredat. Mina igatahes olen põnevil ja uudishimulik!

Ühendust saab kõige lihtsamini kasutades blogi kontaktivormi. Kirjutage julgesti! Isegi siis kui päris täpselt nagu veel ei tea, kuidas ja mis, aga lihtsalt kuidagi on see tunne, et tahaks maad kombata.

Värsked postitused, uudised ja sooduspakkumised otse sinu postkasti!

Comments

  1. Ära siis jäta mainimata kui sellest miskit tõesti sünnib (vähemalt niipalju kui on lubatud rääkida).

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.