fbpx

Koolitus Tallinnas: Dividendiaktsiate analüüsimine

Rõõmuga teatan, et neljapäeval 31. jaanuaril teen esimese koolituse ka Tallinnas. Kui küsitakse, siis tuleb teha, eks ole?! Koolituse teemaks on dividendiaktsiate analüüsimine.

Koolitus toimub neljapäeval 31. jaanuaril kell 18:30-21:15 Hestia Hotel Europa konverentsikeskuse konverentsisaalis „Ida-Euroopa“ (aadress Paadi 5, Tallinn).

Üritus on mõeldud nii alustavale kui ka edasijõudnud investorile. Tegu ei ole kauplemise või erinevaid investeerimisstrateegiaid tutvustava koolitusega. Pigem tasub antud koolitusest mõelda kui sellisest, mis laob tugeva vundamendi ja aitab õppida valima dividendiaktsiaid oma pikaajalisse investeerimisportfelli.

Tule kohale ja saa osa sellest, kuidas täpselt ma oma isiklikku portfelli ikkagi dividendiaktsiaid valin!

Teisisõnu on tegu suurepärase võimalusega piiluda kardinate taha ja õppida tundma seda samm-sammulist analüüsiprotsessi, mida igapäevaselt oma raha hallates kasutan.

 

Täpsem info allpool. Facebookis on üritus leitav sellelt lingilt.

Dividendiaktsiate analüüsi koolitus

Kauaaegne pensionifondide fondijuht ja blogi dividendinvestor.ee eestvedaja Märten Kress jagab koolitusel osalejatega oma isikliku investeerimisportfelli tarbeks kasutusel olevat dividendiaktsiate analüüsimise samm-sammulist kirjeldust.

Tegu on aktsiaanalüüsi nii teoreetilist kui ka praktilist poolt hõlmava koolitusega. Alustame finantsanalüüsi tarbeks vajalikest põhimõistetest ja mudelitest ning liigume edasi selleni, kuidas täpselt enda jaoks sobilikud dividendiaktsiad välja selekteerida.

Lisaks saad teada, kust üldse alustada sobivate dividendiaktsiate otsinguid ja millised veebipõhised abivahendid on nii dividendiaktsiate leidmiseks kui ka analüüsimiseks saadaval.

Suurepärane ettevõte ei pruugi automaatselt olla kohe suurepärane investeering. Seepärast saad teada ka seda, milliseid indikaatoreid ja suhtarve jälgida oma aktsiaoste ajastades. Teisisõnu tuleb juttu valuatsioonist ja soodsate ostukohtade ajastamisest.

Koolituse eesmärk on tutvustada analüüsiprotsessi ja veebipõhiseid tööriistu, mis võimaldavad kokku panna oma isikliku nimekirja sobilikest pikaajaliseks hoidmiseks mõeldud dividendiaktsiatest.

Sihtgrupp

Kõik investeerimishuvilised.

Koolitusel saad teada:

 • kuidas kujuneb ja millest sõltub aktsiainvesteeringu tootlus,
 • millised on aktsiaanalüüsis kasutatavad põhiterminid ja peamised mudelid,
 • milliseid aktsiaid võib üldse nimetada dividendiaktsiateks,
 • kust ja kuidas alustada sobilike dividendiaktsiate otsinguid,
 • mida pidada silmas omale sobilike dividendiaktsiate valimisel,
 • milline näeb välja dividendiaktsiate valikuks mõeldud samm-sammuline aktsiaanalüüsi protsess,
 • milliseid praktilisi abivahendeid leidub veebis dividendiaktsiate leidmiseks ja analüüsimiseks,
 • kuidas hinnata ja määratleda soodsaid ostukohtasid.

Käesoleva koolituse näol ei ole tegu kauplemise või erinevaid investeerimisstrateegiaid tutvustava koolitusega. Pigem tasub antud koolitusest mõelda kui sellisest, mis laob tugeva vundamendi ja aitab õppida valima dividendiaktsiaid oma pikaajalisse investeerimisportfelli.

TOIMUMISAEG: Koolitus toimub neljapäeval 31. jaanuaril kell 18:30-21:15.

Koolituse kestus on 2 tundi ja 45 minutit, mille keskel teeme ka ühe 5-10 minutilise pausi.

ASUKOHT: Koolitus toimub Hestia Hotel Europa konverentsikeskuse konverentsisaalis „Ida-Euroopa“, aadress Paadi 5, Tallinn.

HIND: Kuni 28. jaanuarini 39 eurot, edaspidi 59 eurot. Kohtade arv on piiratud.

 

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

SISSEPÄÄS: Sissepääs Hestia Hotel Europa konverentsikeskusesse on hotelli peauksest. Konverentsiruumid asuvad trepist üles minnes II korrusel. Õige tee leidmisel on abiks “Dividendiaktsiate analüüsi koolituse” kirjaga sildid ja viidad.

PARKIMINE: Parkida saab näiteks hotelli kõrval asuvas Europark parklas, kus parkimise hinnaks on 3,50 EUR/24h.

Värsked postitused, uudised ja sooduspakkumised otse sinu postkasti!

Comments

 1. Matik says

  Tere ! Kõigile kõhklejatele tagasisideks, et kui vähegi võimalik, siis tasub minna ja õppida. Saab väga hea süsteemse lähenemise aktsiate valikuks ja analüüsiks (loe: ei ole raketiteadus, ei eelda IT kolledzi eelnevat läbimist) ning konkreetseid kriteeriume, mis aitavad teha adekvaatsemaid otsuseid. Julgen soovitada peale eilset koolitust.

  • Dividend Investor says

   Mati, tore, et tulid ja rõõm kuulda, et meeldis. Suur aitäh, et siia oma tagasiside jätsid!

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.