fbpx

Veebiseminar 28.11: 5 kasulikku tööriista aktsiainvestorile

Veebiseminar kõigile börsiinvestoritele, kelle portfellist leiab üksikaktsiaid, ETFe või hoopis mõlemaid.

Sellel veebiseminaril käin järjepanu läbi 5 erinevat veebipõhist tööriista, mida kasutan regulaarselt oma enda portfelli haldusel ja investeerimisotsuse tegemisel.

Vaatluse alla tulevad nii tööriistad, mis aitavad meid investorina indeksfondide valimisel, tehnilise analüüsi tegemisel, finantsnäitajate analüüsil kui ka ostuhetke ajastamisel ja firma õiglase väärtuse hindamisel.

Osa nendest tööriistadest on tasulised, teised täiesti tasuta ja osadel olemas nii tasuta kui tasuline versioon. Käime iga tööriista puhul läbi ka selle, kas selle eest on mõtet maksta või saab hakkama ka tasuta versiooniga.

Täielikult tasuliste tööriistade puhul saad võimaluse kiigata nii-öelda kapoti alla enne kui teed otsuse aastatasu maksmise kohta. Enamasti jäävad aastatasud sinna 170-250 dollari kanti.

Kõnealuse veebiseminari eesmärk on tutvustada osalejatele erinevaid veebipõhiseid tööriistu, mis teevad lihtsamaks nii investeerimisobjektide valimise ja võrdlemise kui ka ostuhetke sobivuse hindamise.

Seminar on 100% praktiline.

See tähendab, et:

  • käin järjepanu läbi 5 erinevat tööriista;
  • jagan igaühe puhul seda, kuidas ma neid ise kasutan;
  • toon välja, mida kindlasti tasub iga tööriista kasutamise puhul teada;
  • abistan lihtsamate algseadistuste paika panemisel;
  • selgitan, millistel puhkudel ja millist tööriista eelistada.

Muuhulgas jagan ühe tööriista puhul ka sooduskoodi, mis võimaldab saada aastatasu 30 dollarit soodsamalt.

Ühesõnaga suurepärane võimalus umbes tunni-pooleteise jooksul saada ülevaade 5 erineva veebipõhise tööriista kasutamisest, seadistamisest ja praktilistest nippidest, mis edaspidi säästavad sinu aega.

Olen korra varem seda veebiseminari ka teinud ning tagasiside järgi oli tegu igati abistava, kasuliku ning informatiivse seminariga. Just täpselt sellisega, mis aitas osalejatel aru saada, kuidas mingit tööriista kasutada ja kas see üldse on sinu jaoks sobilik/vajalik.

Lisaks nende veebipõhiste tööriistade ülevaatele saad ju tegelikult piiluda ka minu analüüsimetoodika hingeellu. Teeme läbi konkreetseid näiteid ja saad küsida ka küsimusi.

Minule endale sellised veebiseminarid väga meeldivad?

Miks? Sest nagu öeldud – tegu on 100% praktilise veebiseminariga.

Kõik õpitu saada kohe praktikasse rakendada, ise järele proovida ning kasutusse võtta. Asjaolu, et veebiseminari salvestust saad hiljem järele vaadata ja vajalikul hetkel pausile panna, teeb sellest seminarist veelgi väärtuslikuma koolituse. Nõnda saadki sõna otseses mõttes näpuga järge ajades kõiki neid tööriistu hiljem ise kasutama hakata.

TOIMUMISAEG: Esmaspäev 28. november kell 19:00-20:30.
Veebiseminari saab ka vaadata hiljem järele. Link salvestusele jõuab sinu postkasti hiljemalt järgmise päeva õhtuks.

ASUKOHT: Zoom videokõnede keskkond. Soetades pääsme saad oma e-mailile edasised juhised veebiseminaril osalemiseks.

HIND: 39 eurot (hind sisaldab käibemaksu).

Registreerumine tagab ligipääsu nii veebiseminarile kui ka videosalvestusele, mida saad järele vaadata vähemalt 1 aasta.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab veebiseminari pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.

Värsked postitused, uudised ja sooduspakkumised otse sinu postkasti!

Speak Your Mind

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.