fbpx

MagInvest – raamatupidamine investorile

Viimase 5-6 aasta jooksul olen abistanud mentorluse vormis kümneid ja kümneid inimesi, viinud läbi sadu koolitusi ning jaganud investeerimistarkust tuhandetele.

Mida aasta edasi, seda rohkem näen, kuidas Eesti investorid eelistavad investeerida pigem ettevõtte kaudu kui eraisikuna.

Paljude jaoks meist on see esimene kord kokku puutuda ettevõtte asutamise ja majandusaasta aruande koostamisega, rääkimata siis investeeringute kajastamise nüanssidest raamatupidamisaruannetes.

Abi küsitakse üha sagedamini ja tuntakse puudust asjatundlikust ning abivalmis koostööpartnerist. Just täpselt see andiski tõuke täita turul olev tühimik ja luua Eesti esimene investeeringute raamatupidamisele fokuseerunud büroo.

Eesti esimene investeeringute raamatupidamisele keskendunud büroo

Loomulikult on parim viis seda teha ühendades jõud, teadmised ja kogemused nendega, kes on raamatupidamise teenust edukalt pakkunud juba aastakümneid.

Pannes kokku 25+ edukat aastat raamatupidamise kogemust ja 20 tulemuslikku aastat investeerimiskogemust sündiski MagInvest OÜ.

Valem on lihtne: MagInvest = raamatupidamine investorile.

MagInvest OÜ asutajad = pikk raamatupidamise kogemus + investeerimisalane kompetents

Meile meeldib raamatupidamine.

Meile meeldib investeerimine.

Tegelikult on see sõnastatud liiga tagasihoidlikult. Me oleme oma ala fanatid! Me lausa elame ja hingame seda.

Milles see väljendub?

Kasvõi näiteks selles, et kõik meie töötajad on ka ise investorid ja investeerimishuvilised. Meil on seega loomulik huvi ja tahe olla alati arengutega kursis ning loomulikult jagada seda infot ka sinuga.

Abi nii investorile kui ettevõtjale

Juhul kui sul on loodud oma ettevõte suuresti vaid investeeringute halduseks, siis sobib sulle tõenäoliselt kõige paremini kindla aastatasuga raamatupidamispakett.

See pakett hõlmab nii firma raamatupidamisteenust, andmete säilitamist raamatupidamisprogrammis Merit, tasuta nõustamissessiooni kui ka majandusaasta aruande koostamist.

Investori paketi kohta saad täpsemalt lugeda siit.

Samas kui sinu ettevõttel on ka majandustegevus, näiteks maksad omale palka, esitad müügiarveid, oled käibemaksukohustuslane ning muuhulgas ka investeerid, siis sobib sulle igakuine raamatupidamisteenus.

Selle kohta leiad lisainfot MagInvesti kodulehelt sellele lingile klikates.

Seega kui soovid, et ettevõtte raamatupidamine oleks korras, kuid samas vajad usaldusväärset ja asjatundlikku partnerit ka investeeringute korrektseks kajastamiseks, siis abistame rõõmuga.

Asjatundlik abi on siinkohal üha olulisem, sest meie juba teame ja oskame vajadusel isegi sind juhendada, kuidas saada kätte raamatupidamiseks vajalikud andmed nii pangaväljavõtetest, Interactive Brokersi kontolt või ka Funderbeami platvormilt.

Teenuste hinnakirja ja näidishindade arvutused leiad hinnakirja lehelt.

Majandusaasta aruande koostamise teenus

Kas teadsid, et ettevõtte majandusaasta aruanne tuleb koostada ka siis kui firmas aktiivset majandustegevust ei toimu?

Ja seda, et iga ettevõte on kohustatud koostama ja esitama Äriregistrile majandusaasta aruande?

Aruande esitamise tähtajaks on 6 kuud pärast majandusaasta lõppemist.

Pakume muuhulgas ka aastaaruande koostamise teenust nii mikro- kui ka väikeettevõtetele ning loomulikult ka suurematele ettevõtetele. Lisainfo leiad sellelt lehelt.

MagInvest – rikastav koostöö

Mul on siiralt hea meel, et sai ette võetud sellise uue ja unikaalse raamatupidamisbüroo loomise teekond. See on veel üks viis, kuidas saan oma pea 20 aasta pikkuse investeerimisalase kogemusega abiks olla meie kasvavale investorkommuunile siin Eestis.

MagInvesti tegevuse eesmärk on ühene – oleme asjatundlik ja inspireeriv koostööpartner, võimaldame sul keskenduda oma põhitegevusele ja tulude suurendamisele ning aitame seeläbi kasvada.

Ükskõik kas oled alles alustav või juba kogenud ettevõtja, kindlasti tajud, kuidas maailm muutub üha kiiremaks ja keerulisemaks. Uued seadused, uued programmid, uued arvestuspõhimõtted. Kõik muutub ja üha kiiremas tempos.

Meil on hea meel, et saame siin sulle abiks olla. Seda kõike sinu jaoks leevendada ja lahendada. Ikka selleks, et sul jääks aega tegevusteks, mis on olulised ja tähtsad sinu jaoks. Olgu selleks oma äri kasvatamine, rohkema aja veetmine lähedastega või mõni südant kiiremini põksuma panev hobi.

Tule meile kliendiks ja saa osa ka erinevatest tasuta lisateenustest ning boonustest. Täpsema info leiad juba MagInvest OÜ kodulehelt.