fbpx

Alustava aktsiainvestori pakett

Aitäh, et tunned huvi “Alustava aktsiainvestori paketi” vastu!

Olen selle paketi kokku pannud just sinu jaoks, kes sa soovid aktsiatesse investeerimisega algust teha või oled juba mõnda aega investeerinud. Kuigi paketi nimeks sai “Alustava aktsiainvestori pakett”, siis tegelikult on seal sisu ja detailsust nõnda palju, et uusi teadmisi saavad ammutada ka need, kes juba 3-4 aastat investeerimisega tegelenud. Teen sulle need materjalid kättesaadavaks päris soodsa hinnaga. Ma luban seda!

Pakett sisaldab kokku kolme veebiseminari salvestusi, samuti ühte e-raamatut. Kõigi kolme veebiseminari esimesed 45-60 minutit hõlmab loenguosa, millele järgnevad sellelt veebiseminarilt osa võtnute teemakohased küsimused.

Alustava aktsiainvestori pakett:

  1. Veebiseminari „Investeerimisstrateegia kujundamise ABC“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR)
  2. Veebiseminari „Aktsiaturule investeerimise ABC“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR)
  3. Veebiseminari „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR)
  4. E-raamat „Dividendiaktsiate analüüsimine“ (hind eraldi ostes 20 EUR)

Nagu näed, siis eraldi ostes on hind kokku ikka päris kopsakas. Tervenisti 137 eurot. Samas lubasin, et teen selle kättesaadavaks soodsa hinnaga ja oma sõna ma pean.

Enne veel, siin on info teemadest, mis tulevad jutuks „Aktsiaturule investeerimise ABC“ ja „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“ nimelistes videosalvestustes.

“Dividendiaktsiate analüüsi” e-raamatus tuleb juttu nii dividendipoliitikast, investeerimisteesi kujundamisest kui ka detailselt juba finantsanalüüsist, mida ühe sobiliku dividendiaktsia välja valimisel tegema peaks. Ülevaate raamatu sisukorrast annab alljärgnev pilt.

Nagu öeldud, siis eraldi neid materjale soetades kuluks sul nende kolme videosalvestuse ja ühe e-raamatu peale kokku 137 eurot. Lubasin soodsat hinda ja siin see on. Pakun sulle kogu selle tarkuse, oma kirja pandud kogemused ja ka viited praktilistele tööriistadele -64% soodsamalt. Teisisõnu on praegu kõik ülaltoodu vaid ühe ostuga saadaval 49 euro eest.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Juhul kui sul hetkel on käsil tegus periood, siis kasuta võimalust kogu see tarkus omale soodushinnaga soetada ning hiljem saad ise valida, millal täpselt teemaga tegelema hakata. E-raamatu saad omale arvutisse või nutitelefoni alla laadida, videosalvestustele jääb ligipääs kehtima aastateks.

Võrdluseks olgu veel öeldud, et vaid ühe veebiseminari hind otse õigel päeval osaledes ja varakult end registreerides on juba ainuüksi 58,80 eurot. Seega 3 investeerimisteemalise veebiseminari salvestust pluss e-raamat kokku vaid 49 euro eest on ikka väga soodne pakkumine.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised videode vaatamiseks ja e-raamatu allalaadimiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Pea meeles, investoriks saame ikka siis kui reaalselt oma raha mängu paneme. Kui seni on sind selles osas tagasi hoidnud hirm või kahtlused, siis just selle paketiga kaasa tulevad materjalid võivad vabalt olla need, mis kahtlused hajutavad ning annavad julguse liikuma asuda.

Seega soovin sulle edu uute teadmiste omandamisel ja ka investeerimisel!

Märten