fbpx

Alustava aktsiainvestori pakett

Aitäh, et tunned huvi “Alustava aktsiainvestori paketi” vastu!

Olen selle paketi kokku pannud just sinu jaoks, kes sa soovid aktsiatesse investeerimisega algust teha või oled juba mõnda aega investeerinud. Kuigi paketi nimeks sai “Alustava aktsiainvestori pakett”, siis tegelikult on seal sisu ja detailsust nõnda palju, et uusi teadmisi saavad ammutada ka need, kes juba 3-4 aastat aktiivselt investeerimisega tegelenud. Teen sulle need materjalid kättesaadavaks päris soodsa hinnaga. Ma luban seda!

Asjalik ja kasulik sisu selgitatuna lihtsas keeles

Pakett sisaldab kokku kolme veebiseminari salvestust. Kõigi kolme veebiseminari esimesed 45-60 minutit hõlmab loenguosa, millele järgnevad sellelt veebiseminarilt osa võtnute teemakohased küsimused.

Alustava aktsiainvestori pakett:

  1. Veebiseminari „Investeerimisstrateegia kujundamise ABC“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR).
  2. Veebiseminari „Aktsiaturule investeerimise ABC“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR).
  3. Veebiseminari „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“ salvestus (1,5h) (hind eraldi ostes 39 EUR).

Nagu näed, siis eraldi ostes on hind kokku ikka päris kopsakas. Tervenisti 117 eurot.

Teen neid veebiseminare regulaarselt koostöös Äripäevaga ja otse osalemise hind varase registreerumise puhul on tavaliselt 58,80 eurot ühe veebiseminari kohta.

Seega otse osaledes kuluks sulle selle tarkuse ja nippide ammutamiseks üle 176 euro.

Samas lubasin, et teen selle kättesaadavaks soodsa hinnaga ja oma sõna ma pean.

Enne veel, siin on info teemadest, mis tulevad jutuks „Aktsiaturule investeerimise ABC“ ja „Dividendiaktsiate analüüsimine praktikas“ nimelistes videosalvestustes.

Lisan boonuse

Selleks, et utsitada sind tegudele lisan sellesse paketti ka ühe praktilise tööriista, mida ise kasutan. Selleks on investeerimiseesmärgi ja progressi jälgimise tabel Google Spreadsheet kujul.

See on suurepärane viis lihtsal kujul omale kirja panna, kuides igakuiselt oma investeerimiseesmärgi suunas edened. Nagu öeldud, siis kasutan seda ise regulaarselt. Siin on näide minu lemmikgraafikust, mida oma miljoniportfelli väljakutse raames igakuiselt täidan.

Soodne hind

Nagu öeldud, siis eraldi neid materjale soetades kuluks sul nende kolme videosalvestuse ja kõnealuse arvutustabeli tööriista peale kokku enam kui 117 eurot. 

Lubasin soodsat hinda ja siin see on.

Paketina on see kõik koos boonustööriistaga kättesaadav pea -60% soodsamalt.

Teisisõnu on praegu kõik ülaltoodu vaid ühe ostuga saadaval 49 euro eest.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Juhul kui sul hetkel on käsil tegus periood, siis kasuta võimalust kogu see tarkus omale soodushinnaga soetada ning hiljem saad ise valida, millal täpselt teemaga tegelema hakata.

Olgu veel öeldud, et vaid ühe veebiseminari hind otse õigel päeval osaledes ja varakult end registreerides on juba ainuüksi 58,80 eurot. Seega 3 investeerimisteemalise veebiseminari salvestust kokku vaid 49 euro eest on ikka väga soodne pakkumine.

Tea ka seda, et enamusi veebiseminare viin läbi regulaarselt ja püüan seega salvestusi uuendada vähemalt kord aastas. Kui oled paketi soetanud, siis on sul automaatselt ligipääs kõige värskemale salvestusele.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Osta” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised videode vaatamiseks ja e-raamatu allalaadimiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse.

Pea meeles, investoriks saame ikka siis kui reaalselt oma raha mängu paneme. Kui seni on sind selles osas tagasi hoidnud hirm või kahtlused, siis just selle paketiga kaasa tulevad materjalid võivad vabalt olla need, mis kahtlused hajutavad ning annavad julguse liikuma asuda.

Seega soovin sulle edu uute teadmiste omandamisel ja ka investeerimisel!

Märten