fbpx

Veebiseminar

Veebiseminar „Tehniline analüüs praktikas“ toimub esmaspäeval 14. septembril 2020 kell 19:00-21:00.

Tegu on järjekorras teise tehnilise analüüsi teemal läbi viidava seminariga, mis on mõeldud ennekõike neile, kel põhitõed juba tuttavad. Sellel seminaril keskendume juba põhjalikumalt tehnilise analüüsi praktilisele poolele. Lisaks jagame mõlemad ka oma hetke kauplemisideid, hinnamustreid, mis parasjagu on silma jäänud ja vaatame ühiselt ka seminaril osalejatele huvi pakkuvaid aktsiaid.

Veebiseminari viivad läbi Roman Migunov ja Märten Kress.

Roman on minu endine kauaaegne kolleeg pensionifondide juhtimise ajast. Töötasime koos aastatel 2011-2016. Roman alustas aktsiakauplemisega juba koolipoisina ja tema esimesed töökohadki olid seotud kauplemisega. Aastatel 2009-2011 töötas ta Hollandi päritolu kauplemisfirmas Nyenburgh Holding aktsiakauplejana, enne seda sai ta kätt proovida kauplemisega ka Hongkongis elades ja töötades. Nagu öeldud siis alates 2011. aastast juhtisime Romaniga koos Danske Capitalis institutsionaalsete klientide portfelle ja ka pensionifonde. Romani roll juba toona oligi aktiivsete taktikaliste vaadete võtmine ehk teisisõnu swing-kauplemine.

Romani tugevaks küljeks kauplemisel ongi just ennekõike tehniline analüüs. Seda nii aktsiate, optsioonide kui ka krüptovaluuta vallas. Julgen tunnistada, et tehnilise analüüsi kohta olengi mina vast kõige enam õppinud Romanilt ja ka temaga koostööd tehes. Romanil endal on läbi aja olnud ses vallas erinevaid mentoreid ja coache, kes on aidanud pidevalt arengu- ja õppimiskõveral püsida.

“Tehnilise analüüsi põhitõdede” veebiseminaril osalenutele kehtib kuni juuli lõpuni soodushind 39 eurot. Avalikult tuleb veebiseminari pääse müüki alates augustist ja siis juba hinnaga 49 eurot.

TOIMUMISAEG: Esmaspäev 14. september kell 19:00-21:00. Eksisteerib ka järelevaatamise võimalus!

ASUKOHT: Zoom videokõnede keskkond. Soetades pääsme saad oma e-mailile edasised juhised veebiseminaril osalemiseks.

HIND: Kuni juuli lõpuni 39 EUR, avalikku müüki tuleb augustis hinnaga 49 EUR, alates 7. septembrist hind 59 EUR.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab koolituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral võta ühendust blogi kontaktivormi kaudu.