fbpx

Veebiseminari salvestus: dividendifookusega ETFide valimine praktikas

Äripäeva veebiseminaril vahendusel võtsin jutuks selle, kuidas valida oma portfelli dividendiaktsiatele keskendunud ETFe. Seminari salvestuse pikkus on 60 minutit, millest esimesed 50 hõlmab ettekanne ja viimased 10 minutit veebiseminari käigus esitatud küsimustele vastamine.

Veebiseminari eesmärk on tutvustada erinevaid dividendifookusega investeerimisstrateegiaid ja ETFe ning anda ülevaade peamistest fondi valikul tähelepanu vajavatest aspektidest.

Tegu on praktilise ettekandega. Jagan nii lihtsaid nippe ja suuniseid, kuidas rikkalikust ETFide valikust endale just need sobivad strateegiad ja fondid välja valida kui ka õppetunde, mis oma isiklikku raha dividendifookusega ETFidesse paigutades kogenud olen.

Veebiseminari videosalvestusest saad teada:

  • miks kaaluda dividendiaktsiatesse investeerimise strateegiat,
  • milliseid dividendifookusega ETFe maailmas üldse leidub,
  • milliseid erineva investeerimisstrateegiaga ETFe on olemas ja miks neil vahet teha,
  • millised on tähelepanu nõudvad tegurid omale sobiva dividendifookusega ETFi valimisel.

Videosalvestuse hind on 39 eurot. Pärast e-poe vahendusel ostu sooritamist saadetakse Sinu e-maili aadressile juhised, link ja parool videosalvestuse vaatamiseks Vimeo.com keskkonnas.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Ostan” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised video vaatamiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti või pakkumiste kataloogidesse.