fbpx

Veebiseminari salvestus: TradingView – kasulik tööriist nii investorile kui kauplejale

Veebiseminaril käisin läbi platvormi ja seal olevad tööriistad nii pikaajalise investori, aktiivse investori kui ka kaupleja pilgu läbi.

Tegu oli päris tempoka ja sisuka veebiseminariga, sest selle asemel, et lihtsalt selgitada, mis on iga tööriista nupu taga, tahtsin jagada ka seda, kuidas, miks ja millal mingeid asju kasutada.

Muuhulgas said läbi käidud järgmised teemad:
– kuidas leida hinnainfot ka muude varade kohta nagu ETFid, kuld, krüptod, indeksid;
– kuidas luua vaatlusnimekirju;
– millise pikkuse ja andmesagedusega graafikuid kasutada;
– kuidas seadistada alerte ehk teavitusi;
– kuidas kasutada platvormi fundamentaalanalüüsi tegemiseks;
– kuidas leida korporatiivsündmusi ja uudiseid;
– kuidas seadistada omale sobilik töölaud;
– kust leida tehnilise analüüsi indikaatoreid;
– kuidas võrrelda eri väärtpaberite tootlusi;
– kuidas teha märkmeid ja salvestada oma analüüse;
– kuidas leida sobilikke investeerimis- või kauplemisideid ehk stock screener’i ülevaade;
– ja veel palju-palju muud.

Veebiseminari esimesed umbes 60 minutit hõlmab ettekanne, millele järgnes ligikaudu 30 minutit osalejate küsimustele vastamist. Veebiseminari salvestuse pikkus on 1 tund ja 34 minutit.
Seminar toimus 10. juunil 2021.

Veebiseminaril jagasin ka sooduskoodi neile, kes on huvitatud mõne TradingView tasulise paketi soetamisest. Mina ise kasutan kõige soodsamat tasulist paketti (hind ca 155 dollarit aastas). Sõbrakood annab soodustust -30 dollarit ehk ligikaudu -20%.

Videosalvestuse hind on 39 eurot. Pärast e-poe vahendusel ostu sooritamist saadetakse Sinu e-maili aadressile juhised ja link videosalvestuse vaatamiseks Vimeo keskkonnas. Samuti saad veebilingi, millelt alla laadida seminari slaidipakk. Sooduskoodi leiadki slaidipakist.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Ostan” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised video vaatamiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti või pakkumiste kataloogidesse.