fbpx

Veebiseminari salvestus: välismaakler Interactive Brokers ABC

Veebiseminaril võtame ette kõik need küsimused, mis esmakordselt Interactive Brokers’i juures kontot avada soovival investoril tekivad. Muuhulgas vaatame üle:

  • mis firma see Interactive Brokers üldse on ja kellele ta sobida võiks,
  • tehingu- ja haldustasude erinevad skeemid,
  • kui suur peaks olema sinu portfell kaalumaks välismaakleri juurde kolimist,
  • kas avada konto eraisikuna või firmale,
  • kui keeruline on konto avamine ja mis dokumente selleks üldse vaja on,
  • mis vahe on tavakontol ja margin kontol,
  • kuidas ja kust leida vajalikku infot tehingustatistika kohta ehk vajalike raportite ülevaade.

Kõnealune seminar on mõeldud ennekõike alustajatele – neile, kel IB kontot veel ei ole, aga mõte selle avamisest on peas keerelnud juba omajagu. Seminari viisid koos läbi Märten Kress ja Kristi Saare.

Salvestuse pikkus on ligikaudu 2h. Esimesed pea 50 minutit räägime sellest, mis maakler on Interactive Brokers, millised eri võimalused on olemas, võrdleme tehingutasusid jne. Seejärel tuleb jutuks juba see, kuidas täpselt kontot avada ja mis dokumente selleks vaja läheb. Viimased ligikaudu 20 minutit vastame erinevatele osalejate küsimustele.

Videosalvestuse hind on 29 eurot. Pärast e-poe vahendusel ostu sooritamist saadetakse Sinu e-maili aadressile juhised ja link videosalvestuse vaatamiseks.

Pangalingi vahendusel ostu sooritamiseks klikka “Ostan” nupule.

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuavad juhised video vaatamiseks automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti või pakkumiste kataloogidesse.